RX 6750 XT ekran kartı alınır mı?

İkinci el olarak güzel fiyata bulunursa alınır. Toplama önermem pahalıya patlıyor bütçeniz nedir hazır sistem önerisi yapabilirim bütçenize uygun ise.

Xeon sistem istiyorum hocam biraz daha mantıklı geliyor bana önbellek olukça iyi gibi duruyor işlemcide fiyat performans işlemci bütçem değişken gibi döviz alıp bekleyeceğim sanırım ama bir plan var olması önemlidir elbet.

Xeon sistem istiyorum hocam biraz daha mantıklı geliyor bana önbellek olukça iyi gibi duruyor işlemcide fiyat performans işlemci bütçem değişken gibi döviz alıp bekleyeceğim sanırım ama bir plan var olması önemlidir elbet.

Siz bilirsiniz ikinci elden alınabilir ancak 6000 serisi.

Siz bilirsiniz ikinci elden alınabilir ancak 6000 serisi.

İkinci elden satanlar genellikle şikayetten dolayı satıyorlar karta zarar verilmiş bile olabilir ve dolandırılma gibi ihtimalleride var sıfırdan yana olmak daha mantıklı duruyor.

Ekran kartı için bütçeniz nedir?
maksimum 17k

AMD alma bence driverları rezil.

Bazı siyasi nedenlerden dolayı herhangi bir NVIDIA ürünü kullanmak veya tercih etmek istemiyorum hocam AMD üzerinden ilerlemek istiyorum.

Sistemde render ve çok geniş kapsamlı ar-ge çalışmaları için kullanacağım 6 yıla yakındır elektronik araştırıyorum oyun oynama gibi bir düşünce içerisine girmedim kardeşim oynarsa bilemem ama ben biraz 3D tasarım ses tasarımı ve en çok da elektronik araştırma ve geliştirme çalışmaları için kullanacağım...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı