RX 6750 XT - Ryzen 7 5800x3D alınır mı?

AMD 600 serisi chipset anakartın mı var?

Ryzen7 5800x3D'nin o işlemcilerden biri olduğunu söylüyorum DDR 5'in daha hızlı ramlarden başka avantajı yok ha bir de daha hızlı anakartlar onlarda bu fiyat farkına değmeyecek kadar pahalı AM5'in daha gelişecek çok yanı var.

Tamam, sen 2018'da çıkan soket ile o işlemcileri kullanmaya devam et.

Son düzenleme:
Ryzen7 5800x3D'nin o işlemcilerden biri olduğunu söylüyorum DDR 5'in daha hızlı ramlarden başka avantajı yok ha bir de daha hızlı anakartlar onlarda bu fiyat farkına değmeyecek kadar pahalı AM5'in daha gelişecek çok yanı var.

Bilgisayar konusunda yeni olduğunuzu çok anlamadığınızı söylemiştiniz o halde daha bilgili kullanıcıların söylediklerine kulak verin çünkü yanlış düşünüyorsunuz. Ayrıca fiyat farkından pahalılık dan bahsedip belirttiğimiz işlemciden daha kötü işlemciye daha çok para vermeyi savunuyorsunuz.

AM4'e yatırım yapmak parayı çöpe atmaktır. Bütçeniz var ve bunun için AM5 en sağlıklısı. Bütçesi düşük olanlar için AM4 hâlâ büyük bir hazine, fakat sizin bütçeniz R7 5800x3D almaya yetiyorsa AM5 sokete hayli hayli yeter. Üstelik R5 7500F öneriyoruz. R5 7600X o işlemciden güçlü fakat daha pahalı olduğundan en mantıklısı 7500F. Biz keyif için değil sizin için konuşuyoruz hocam. Yoksa bizene isterseniz AM3+ sistem toplayın yani.

Ryzen7 5800x3D'nin o işlemcilerden biri olduğunu düşünüyorum DDR 5'in daha hızlı ramlarden başka avantajı yok ha bir de daha hızlı anakartlar onlarda bu fiyat farkına değmeyecek kadar pahalı AM5'in daha gelişecek çok yanı var

Arkadaşlar sizi dinliyorum AM5 almaya karar verdim Ryzen 7 7700X aldım işlemciyi çok çok iyi almadım bu işlemcinin bana yeteceğine hatta fazla fazla artacağına eminim fakat iyi bir anakart almak istiyorum 15k ya kadar AM5 anakart önerilerine açığım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı