RX 6750XT sistem nasıl?

2K da 5600 5600X gibi işlemciler bu karta darbogaz yapmaz hocam 1080P'de 5600 yapabilir.
tamamdır üstad 5600 alıyorum o vakit kendı sogutucusu yeterlıdır dımı buna
psu yuda ıptal ettım

Aerocool Aero Bronze 750W​

arkadaşın onerdıgı psu nasıldır sizce

İşlemciyi 5600 yapıp PSU'yu bu yapabilirsin:

Tabi tam PSU bütçeni bilmediğim için genel bir öneri yaptım.

bu nasıl sızce

Tamamdır üstat 5600 alıyorum o vakit kendı sogutucusu yeterlıdır değil mi buna.
PSU yuda ıptal ettım.

Aerocool Aero Bronze 750W​

Arkadaşın onerdıgı PSU nasıldır sizce.

Bu nasıl sızce.

Aerocool markasını ben düşük bütçede sistem toplarken 500W versiyonunu öneriyorum bu denli bir sistemde önermeyi dogru bulamadım PSU en önemli parçalardan biri en ufak voltaj sıkıntısından elektrik kesintisi sıkıntısında sistem duman olur benim net şu olur diyecegim bir şey yok iyi araştırmanızı öneririm.

Aerocool markasını ben düşük bütçede sistem toplarken 500W versiyonunu öneriyorum bu denli bir sistemde önermeyi dogru bulamadım PSU en önemli parçalardan biri en ufak voltaj sıkıntısından elektrik kesintisi sıkıntısında sistem duman olur benim net şu olur diyecegim bir şey yok iyi araştırmanızı öneririm.

High Power Super GD+ Series 750W 80+ GOLD​

Psu olarak bunu sectim biraz para olarak yükseldi fakat cok iyi diyorlar hem gold serisi

İşlemciyi 5600 yapıp PSU'yu bu yapabilirsin:

Tabi tam PSU bütçeni bilmediğim için genel bir öneri yaptım.
İşlemcimi 5600 ile değiştirdim üstad.
psu yuda

High Power Super GD+ Series 750W 80+ GOLD​

olarak değiştirdim.

Son düzenleme:

High Power super gd+ series 750W 80+ Gold​

PSU olarak bunu sectim biraz para olarak yükseldi fakat cok iyi diyorlar hem Gold serisi.

Evet kaliteli PSU güzel tercih diyebiliriz bu arada yukarıda bahsetmiştim kasa iyi değil ama ısınma sorunu başlarda çok yaşamazsınız sistem yeni oldugu için idare eder ama ileride arkadaşın önerdigi bu sogutucuyu almanız iyi olur.

Evet kaliteli PSU güzel tercih diyebiliriz bu arada yukarıda bahsetmiştim kasa iyi değil ama ısınma sorunu başlarda çok yaşamazsınız sistem yeni oldugu için idare eder ama ileride arkadaşın önerdigi bu sogutucuyu almanız iyi olur.
İşlemciyi 5600x den 5600 e düsürdüm.Arkadaş herhangi bir darbogaz olmayacagını soyledi. 5600x serisi cok fazla ısınıyormus sanırım internette de oyle yazmıslar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı