RX 6800 11999TL

Ne oluyor? Bu kadar indirim görmek yeter, kalpten gideceğim. 🤣
İncehesap depoyu XFX'in kartlarıyla doldurmuş sanırım. AMD kartlar dibi gördü herhalde. NVIDIA kanadında da aynı potansiyeli girme dileğiyle diyelim. Bu kadar hızlı indirim olması hiç hayra alamet değil bu arada. BTC'nin bu ivmeli düşüşü beraberinde zamanla yükselişi getirebilir. İndirimler ne kadar sevindirse de bir yandan düşündüyor.

Dün Gaming gecesi indirimleri ile insanları ekran başına kitlediler ve bugün aynı fiyatlarla başka bir kampanya ile ürün satışı yapıyorlar. Yarın bu kampanya bitince yine de bu fiyatlara satacaklarsa 2 gündür bu ürünleri alan insanlar aptal yerine konmuş olacak. Almasına aldık dün yapılan indirimlerle ürün ama iyi mi yaptık kötü mü yaptık buna karar veremiyoruz.
Evet hoş değil ama bildiğiniz üzere serbest piyasa olduğundan kimseye hesap vermek durumunda değiller.

Evet, evet. Ben de bu durumu BTC nezdindeki hareketliliğe bağlıyorum ama bu düşüş beraberinde canımızı sıkacak bir şeyler olacakmış gibi hissediyorum.

Sanmıyorum yeni bir kripto madencilik balonu çıkmadığı ya da türk lirası ani bir değer kaybı yaşamadığı sürece fiyatlar böyle çakılmaya devam eder gibime geliyor. En azından yeni kartlar gelene kadar mağazaların üzerinde stokları bitirmek adına bir telaş olacağına eminim ben.

Açıkçası düşüş bekliyordum ama bu kadar hızlı olmasını ben beklemiyordum ne yalan söyleyeyim. Daha bu hafta 5000 TL verip yeni 280Hz monitör adım mesela bilsem benim kartı satar bir 6700XT falan koparırdım aradan, ama üzülmüyorum çünkü söylediğim gibi yeni nesil kartlar kapıda. Yenileri geldiğinde 7700XT daha pahalı olsa bile piyasada tonla ucuz 6700XT olacak. Her türlü istediğim fiyattan alacağım.

Ürünü firmalarından alan müşteriye her daim hesap vermek zorunda olacaklar. Dünden beri firmalarından ürün alan herkes sipariş iptali yapsın bakayım Serbest piyasa ne oluyormuş öğreniyorlar mı öğrenmiyolar mı?

Ne oluyor? Bu kadar indirim görmek yeter, kalpten gideceğim. 🤣
İncehesap depoyu XFX'in kartlarıyla doldurmuş sanırım. AMD kartlar dibi gördü herhalde. NVIDIA kanadında da aynı potansiyeli girme dileğiyle diyelim. Bu kadar hızlı indirim olması hiç hayra alamet değil bu arada. BTC'nin bu ivmeli düşüşü beraberinde zamanla yükselişi getirebilir. İndirimler ne kadar sevindirse de bir yandan düşündüyor.
Bu indirimlerden dolayı artık 7000 TL civarında RX 6800 XT fantezim var. 😳

Geri
Yukarı