RX 6800 24.2.1 sürücüsünde takılmalar oluyor

Letharia Vulpina

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Aşağıdaki sisteme sahibim ve 24.1.1 ve 24.2.1 sürümlerinde sorun yaşıyorum genel olarak forumdaki çoğu kişinin aksine. İki sürücüyü de hem AMD Cleanup Utility hem de DDU ile silip tekrar yükledim fakat özellikle YouTube üzerinden video izlerken çok fazla bir şekilde takılma sorunu yaşıyorum. Bununla ilgili yapılacak bir şey var mıdır?

GPU: ASUS TUF RX6800 Gaming OC,
CPU: Intel Core i5-12400F,
Anakart: ASUS Prime B660-Plus D4,
RAM: Adata XPG Spectrix D41 TUF RGB 32 GB (4x8GB) DDR4 3200 MHz,
SSD: Kingston 1TB NV2 NVMe,
PSU: Corsair CX750F RGB 750W 80+ Bronze,

Dead by Daylight ve LoL oynuyorum genel olarak oyunlarda abartı olarak hissetmesemde Youtube üzerinde fazlasıyla hissediyorum video izlenmeyecek dereceye geliyor.

Arkadaşlar merhaba,

Aşağıdaki sisteme sahibim ve 24.1.1 ve 24.2.1 sürümlerinde sorun yaşıyorum genel olarak forumdaki çoğu kişinin aksine. İki sürücüyü de hem AMD Cleanup Utility hem de DDU ile silip tekrar yükledim fakat özellikle YouTube üzerinden video izlerken çok fazla bir şekilde takılma sorunu yaşıyorum. Bununla ilgili yapılacak bir şey var mıdır?

GPU: ASUS TUF RX6800 Gaming OC,
CPU: Intel Core i5-12400F,
Anakart: ASUS Prime B660-Plus D4,
RAM: Adata XPG Spectrix D41 TUF RGB 32 GB (4x8GB) DDR4 3200 MHz,
SSD: Kingston 1TB NV2 NVMe,
PSU: Corsair CX750F RGB 750W 80+ Bronze,

Opera GX Kullanıyorsan Şauanda Sorunlu bende de Takılıyor monitörün 1080p ise Online oyunlarda Darboğaz Yaşarsın Zaten bir SSD sağlığını Kontrol Et Derim

Opera GX Kullanıyorsan Şauanda Sorunlu bende de Takılıyor monitörün 1080p ise Online oyunlarda Darboğaz Yaşarsın Zaten bir SSD sağlığını Kontrol Et Derim
Chrome kullanıyorum hocam, bir de 2k monitörüm var.

Uzantı olarak varsa yine etki eder. Premium olsa da yavaşlatma yapıyor.
Bir deneyeceğim hocam o şekilde tekrar indirip.

Chrome kullanıyorum hocam, bir de 2K monitörüm var.

Bir deneyeceğim hocam o şekilde tekrar indirip.

SSD Sağlığını Kontrol eder misin Ve bilgisayarında Nekadar Boş Yer Var Sadece YouTube'da Yaşanıyorsa Başka bir Tarayıcıda Dener misin?

Geri
Yukarı