RX 6800 alınır mı?

VRAM'i geçtik FPS oyunlarında bildiğin fark atıyor 6800.

Adam FPS oynayacağım diyor, 6800 ise bu konuda direkt tokatlıyor. RTX, DLSS ne yapsın?
Yani bende bu yüzden AMD almak istiyom ama korkuyom tek atımlık kurşunu karavana atmayayım diye :)
Hiç call of duty warzone oynadın mı ? yıl olmuş 2021 8 gb vram nedir. 3070 diyorsun yeni nesil diyorsun :D 6 GB yetmiyor artık. 8 ise sınırda. adam 4 yıldan bahsediyor alacağı kart için.
Warzone da favori oyunlarımdan her şey amd işaret ediyor islemcide ryzen 5000 serisi SAM de var arti 10 kadar fps demek

@Ahmet faruk313 sorun yaşayan tek kişi yok, Nvidia tarafında tonla var. RX6000 serisine sorunlu/güvenilmez denmeye devam ederse bende Nvidia'ya diyeceğim artık. 6800 alın geçin, pişman olmayacaksınız. OC potansiyelinde bile Nvidia'yı devirdi adamlar.

Yani bende bu yüzden AMD almak istiyorum ama korkuyom tek atımlık kurşunu karavana atmayayım diye :)

Warzone'da favori oyunlarımdan her şey AMD işaret ediyor islemcide Ryzen 5000 serisi sam de var arti 10 kadar FPS demek

Dostum sen FPS oynayacağım diyorsun adamlar raytracing & DLSS diyor. Sana sadece şunu söyleyeceğim. Bildiğin üzere FPS oyuncuları hiçbir zaman grafikleri maxlamaz. Raytrcing FPS oyuncuları için iyi bir teknoloji mi sence? Yahu ne kadar detay olursa o kadar zor görürsün rakibini :D senin için saf kas gücü Max FPS oranları lazım. Onu da 6800 sana fazlasıyla verir. 8 GB VRAM'li 3070 seni fazla götürmez.

Fazla götürmeyecek şu teknolojide. 6 GB VRAM sınır. Şu an Warzone oynamak için ASUS Tweak açıp sistemi boostluyorum 120 FPS alabilmek için. Yoksa fps drop yiyorum vramden dolayı.

Teşekkürler arkadaşlar AMD alacağım o zaman
Hocam keşke erken konu açsaydınız, kaçırılmayacak bir fırsat kaçtı az önce...
Amd.png

Hocam keşke erken konu açsaydınız, kaçırılmayacak bir fırsat kaçtı az önce...Eki Görüntüle 812239
Ya sorma üzüldüm direk nakit alınırdı o fiyata
Konu açmak istemdim. Biostar 6800 xt var fakat biostar güvenilirmidir nedir garantisi var diyorlar garanti servisi nerde? İlk defa duyuyorum bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı