RX 6800 fan arızası

Ömercan5454

Femtopat
Daha fazla  
Gaminggen sitesinden hazır sistem şeklinde aldıgım ekran kartının fanları yük altında dönmüyor. Fanlarda sorun olduguna eminim ekran kartı değişim yapılmasını istiyorum. Bunun için gaminggen sitesine mi yollamam daha iyi olur yoksa direkt ASUS yetkili servise garantiye mi yollasam?

ROG STRIX RX 6800 ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüştüm gaminggen ile bize gönderin kontrol edelim diyorlar değişime pek yanaşmıyorlar gibi gaminggen yollarsam onlar kontrol edecek sonra asus yetkili servisine gönderecekler süreç dahada uzuyacak. Direk asus yetkili servisine göndersem süreci hızlandırmak için daha iyi olmaz mı?

Görüştüm gaminggen ile bize gönderin kontrol edelim diyorlar değişime pek yanaşmıyorlar gibi gaminggen yollarsam onlar kontrol edecek sonra asus yetkili servisine gönderecekler süreç dahada uzuyacak. Direk asus yetkili servisine göndersem süreci hızlandırmak için daha iyi olmaz mı?
Olabilir ama servis süreleri çok uzun sürüyor.

20 gün en az.

Sıfır ayıplı ürünlerde 14 gün içerisinde direk değişim yapmaları gerekmiyormu nedir bu saçmalık anlamış değilim daha kartı kullanmadan garantiye yollamak nekadar saçma bir olay

Geri
Yukarı