RX 6800 sistem nasıldır?

Konuştugumuz ve üstünde değişiklik yapacagın DDR5 sistem buydu hocam. Başka sistemle karıştırdın.
Dediğim sistemi alacağım çok yardımcı oldunuz teşekkürler işlemci için soğutucuyu daha sonra alırım artık umarım arkadaşım gibi bir sıkıntıya düşmem coil whine çıkmıştı onda iade almamışlardı

Dediğim sistemi alacağım çok yardımcı oldunuz teşekkürler işlemci için soğutucuyu daha sonra alırım artık umarım arkadaşım gibi bir sıkıntıya düşmem coil whine çıkmıştı onda iade almamışlardı

Hocam coil whine ses dışında sisteme bir zararı yok ondan dolayı almamışlardır. Intel işlemcide, AMD'ye göre stok fan çok daha fazla iş görüyor. Kule tipi için acelesi yok. Sistemde yukarıda belirttigimiz ufak tefek değişikleri yapıp alınabilir duruyor. Dedigim gibi bu fiyat bandında yaklaşık 4-5 siteye baktım alternatif olarak size başka bir sistem atamadım.

Hocam coil whine ses dışında sisteme bir zararı yok ondan dolayı almamışlardır. Intel işlemcide, AMD'ye göre stok fan çok daha fazla iş görüyor. Kule tipi için acelesi yok. Sistemde yukarıda belirttigimiz ufak tefek değişikleri yapıp alınabilir duruyor. Dedigim gibi bu fiyat bandında yaklaşık 4-5 siteye baktım alternatif olarak size başka bir sistem atamadım.
Dediğim gibi değişikleri yapınca 37000 bine geliyor ama değer 3 4 sene rahat ederim zaten sürekli artıyor sistem gelince yine bir konu açarım diğer arkadaşlar da görmüş olur son bir sorum var 1080P de darboğaz olur mu monitörü 2k ya 6.7 ay sonra anca değiştire bilirim

Dediğim gibi değişikleri yapınca 37000 bine geliyor ama değer 3 4 sene rahat ederim zaten sürekli artıyor sistem gelince yine bir konu açarım diğer arkadaşlar da görmüş olur son bir sorum var 1080p de darboğaz olur mu monitörü 2K ya 6.7 ay sonra anca değiştirebilirim.

Darbogaz sıkıntısı yaşıyacagını zannetmiyorum. Evet kesinlikle yeni konu açıp yeni fikirler almanda yarar var.
Shark 7A-RTX SUPER - Game Garaj (kasa 300 TL farkla XPG olan)
Bu sistemde beni düşündürdü. 4070 Super ve 7500F bu yukarıdaki sistemdekilerden daha iyi. Üst segmentde NVIDIA daha mantıklı duruyor. Bütçeni çıkarabiliyorsan bunada bir bak derim.

Darbogaz sıkıntısı yaşıyacagını zannetmiyorum. Evet kesinlikle yeni konu açıp yeni fikirler almanda yarar var.
Shark 7A-RTX SUPER - Game Garaj (kasa 300 TL farkla XPG olan)
Bu sistemde beni düşündürdü. 4070 Super ve 7500F bu yukarıdaki sistemdekilerden daha iyi. Üst segmentde NVIDIA daha mantıklı duruyor. Bütçeni çıkarabiliyorsan bunada bir bak derim.
Daha fazla arttıramam zaten taksitle alacağım hayırlı olsun diyelim sistem bana ulaşınca yeni konu açarım artık çok yardımcı oldun teşekkürler

Ekran Görüntüsü (4).png

Bu şekilde bir adette akıllı priz alayım şimdi aklıma geldi :)

Sistem bu hocam DDR5 anakart ve DDR5 RAM'lere sahip sepeti bir temizleyin isterseniz.

Screenshot_2.png

37k olsun istiyorsnaız SSD'yi değiştirmeyin ilk Adata 500GB olan kalabilir.Ram kasa ve anakartı değiştirmekde yarar var.

Geri
Yukarı