RX 6800 ve R7 5700X sistem nasıldır?

Monitörü ben sonradan aldım.
Sistemi 23 e aldım ben.

C4 ne demek

Monitör için kalitesiz deniyordu. Bence iade edip daha iyi modellere bakın.

Kasanın önü kapalı sanırsam ama ekran kartı vs. ısınmıyorsa boş ver.

PSU'nun kalitesi konusunda pek fikrim yok ama tam yükte olmayacağından sorun çıkaracağını sanmam.

Soğutucu olarak Gamepower sıvı soğutma yerine kaliteli bir kule tipi hava soğutucu tercih ederdim.

Dual Channel belleğe geçmeniz iyi olur. Bu şekilde darboğaz yaşamıyorsanız sorun yok.

RX kartları sağlıklı değil. RTX ekran kartına geçebilirsiniz ama o ekran kartı idare edecektir.

Herhalde ekran kartını GTX 1050 dengi falan sanıyorsun ne demek RX kartları sağlıklı değil ne ısınma sorunu var ne hızlı bozuluyor hocamın ekran kartıda 3080'den iyi diye biliyorum. Tek kullandığın AMD ekran kartı R7 240 falan sanırım.

Monitör için kalitesiz deniyordu. Bence iade edip daha iyi modellere bakın.

Kasanın önü kapalı sanırsam ama ekran kartı vs. ısınmıyorsa boş ver.

PSU'nun kalitesi konusunda pek fikrim yok ama tam yükte olmayacağından sorun çıkaracağını sanmam.

Soğutucu olarak Gamepower sıvı soğutma yerine kaliteli bir kule tipi hava soğutucu tercih ederdim.

Dual Channel belleğe geçmeniz iyi olur. Bu şekilde darboğaz yaşamıyorsanız sorun yok.

Monitörden memnunum ama IPS olmaması biraz kötü olmuş onun dışında sağlam monitör. RAM için iki slot var bir tane 32 takılı bir tane daha alabilirim ileride yeterli gelmezse. Bilgisayarda hiç bir sorun yaşamadım şu ana kadar.

Güzel sistem hayırlı olsun.

Geri
Yukarı