RX 6800 XT fan devir hızını artırma

celal_1433

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, yeni sistem topladım sıkıntı şu ki XFX Speedster 319 RX 6800XT ekran kartımda oyunlarda ekran kartı 76 -78 derecelerde geziyor. XFX sessiz çalışması için fan devir hızını %35'e ayarlamış bunu %50'ye nasıl çekebilirim, sanırım bir de ekran kartının üstünde bir tuş varmış rage ve normale almak için bu tuş çözüm olur mu?

Selam arkadaşlar, yeni sistem topladım sıkıntı şu ki XFX Speedster 319 RX 6800XT ekran kartımda oyunlarda ekran kartı 76 -78 derecelerde geziyor. XFX sessiz çalışması için fan devit hızını %35'e ayarlamış bunu %50'ye nasıl çekebilirim, sanırım bir de ekran kartının üstünde bir tuş varmış rage ve normale almak için bu tuş çözüm olur mu?

Silent ve performans tuşları onlar. Silent seçersen sessiz çalışır kart.

Selam arkadaşlar, yeni sistem topladım sıkıntı şu ki XFX Speedster 319 RX 6800XT ekran kartımda oyunlarda ekran kartı 76 -78 derecelerde geziyor. XFX sessiz çalışması için fan devir hızını %35'e ayarlamış bunu %50'ye nasıl çekebilirim, sanırım bir de ekran kartının üstünde bir tuş varmış rage ve normale almak için bu tuş çözüm olur mu?
MSİ Afterburner'dan fan ayarı yapabilirsiniz örneğin 60 derecede %50 hızda çalışsın tarzı.

rage ve balance modları var. maksimum performans için rage tercih edilir. adrenalin üzerinden gpu kullanım miktarına göre fan hızlarını belirleyebilirsin.

Adrenalin üzerinden ayarlayabilirsin.

Geri
Yukarı