RX 6800 XT vs 6900 XT vs RTX 3090

AirLife

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Elimdeki kartı sattım bir miktar para geçti elime. Çok kararsızım alacağım kartta. Öncelikle 2K monitörüm var.

6800 XT Rog Strix LC modeli alıp hem sıvı soğutuculu ekran kartı hayalimi gerçekleştirip hem de cebime biraz para kalabilir.

6900 XT'de de aynı kartı buldum sıvı soğutuculu ama üzerine bir miktar para koymam gerek.

3090 ise ikinci el de temiz denk gelirse ancak o şekil olabilir.

Hepsi ikinci el de tabi, sıfır değil. Sattığım kart 6900 XT'ydi. Hiçbir yazılım sorunu, hata ile karşılaşmadım. Yeni alacağım kartta da olmayacak bir şey değil ama tabi sıvı soğutuculu kart almak en büyük hayallerim, planlarım arasında.

Diğer tarafta Nvidia yani boru değil o da. Hem ikinci el piyasası AMD'ye göre de daha aktif. Çok kararsız kaldım.

Elimdeki kartı sattım bir miktar para geçti elime. Çok kararsızım alacağım kartta. Öncelikle 2K monitörüm var.

6800 XT ROG STRIX lc modeli alıp hem sıvı soğutuculu ekran kartı hayalimi gerçekleştirip hem de cebime biraz para kalabilir.

6900 XT'de de aynı kartı buldum sıvı soğutuculu ama üzerine bir miktar para koymam gerek.

3090 ise ikinci el de temiz denk gelirse ancak o şekil olabilir.

Hepsi ikinci el de tabii, sıfır değil. Sattığım kart 6900 XT'ydi. Hiçbir yazılım sorunu, hata ile karşılaşmadım. Yeni alacağım kartta da olmayacak bir şey değil ama tabii sıvı soğutuculu kart almak en büyük hayallerim, planlarım arasında.

Diğer tarafta NVIDIA yani boru değil o da. Hem ikinci el piyasası AMD'ye göre de daha aktif. Çok kararsız kaldım.

RX 6800 XT iyidir hocam.

Hocam 3 kart arasından 3090. ama bence 4070 Ti da olabilir şu anda 21k civarında ve 3090 tokatlayan mükemmel bir kart.

Bütçe 13K, zorlasam 14. O fiyatlara çıkamam.

2K ve üstü çözünürlükte rtx 3090, daha aşşağısı için 6800XT çok güzel olur.
RX 6800 XT iyidir hocam.

Ek olarak soğutmaya çok takılıyorum. Bu yüzden buz gibi bir kart da bakıyorum.

Geri
Yukarı