Elektronik RX 6900 XT 14999TL

Bu kart kampanya ile 13 bin leri gördü ama hala düşmedi sabit olarak o fiyata takılı kaldı 14.999 dan satılıyor çok uzun zamandır ayrıca yeni kartlar çıktı görücez tabi bu kart şuan maksimum ederi 10k...
MSRP 1000 dolar ve üstüne vergiler var. Yeni kartlar yüzünden ucuzlaması konusunda haklısınız 1000 dolar değil de 700 dolar olsun diyelim ki yine vergiler binince 10k altına düşmesi imkansız hocam.

Bu kart kampanya ile 13 binleri gördü ama hala düşmedi sabit olarak o fiyata takılı kaldı 14.999'dan satılıyor çok uzun zamandır ayrıca yeni kartlar çıktı göreceğiz tabii bu kart şu an maksimum ederi 10k...

Eldeki stoklar bitmediği ve çok olduğu için ben fiyatların bu şekilde olmasında şaşırmıyorum.

Ayrıca yeni kartlar tanıtıldı daha çıkmadı.

Arkadaşlar bu kartın (RX 6900 XT) yanına i9 12900 almayı planıyorum 34000 lira bütçem var sizce nasıl olur? Analiz programları kullandığım için iyi bir işlemciye ihtiyacım var.

Son düzenleme:
Elimde hem 3060 hem de 3060 Ti var ikisini de satıp 6900XT alasım var ama bir yandan da AMD ye bulaşasım gelmiyor. Siyah ekranlar, wattman hataları, saçma sapan garip problemler...

Nvidia ve AMD'de neredeyse kullanmadığım kart kalmadı. XFX SWFT'i kullandım, bu model bir arkadaşımda vardı. Şu anda da Gaming Z Trio kullanıyorum. Gaming OC fena değil sıcaklık ve kalite anlamında. Değerleri sallıyorum: SWFT ile 75 görülen yerde Gaming OC 70, Gaming Trio 63-65 görüyor ortalama.
Aynı zamanda 3080 Ti ile benzer güçte bir kart. XTXH çipli olan 6900 XT Gaming Z Trio, 3090'la çok benzer FPS'ler veriyor. 3. 6900 XT'mi kullanan biri olarak hiç Wattman görmedim, tabi ki tamamen şans ama AMD 6000 serisinde eskiye nazaran daha iyi iş çıkardı. Aksine 3060 Ti, 3080 ve 3090 kullanırken birkaç driver sorunu yaşamıştım, hiçbir marka kusursuz değil, AMD'de hatalar daha fazla doğru ama dediğim gibi eskisi kadar sıkıntı yok.

Geri
Yukarı