RX 6900 XT ekran kartı ayarları nasıl olmalı?

Metalium

Kilopat
Merhaba arkadaşlar,
Sistemim Ryzen 7 5700X ve RX 6900 X, bu ekran kartına sahip arkadaşlar AMD Radeon üzerinden oyun oynamak için ekstra bir ayar yaptınız mı? Yaptıysanız ya da performans arttırmaya yönelik bir tavsiyeniz varsa benimle de paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Ekstra bir ayar yapmanıza gerek yok, aklınızda overclock var ise yapmanızı önermem.

Bende de VRR stabilliği bozuyor ve stutter yapıyor. VRR'yi denediniz mi? Sizde böyle bir sorun yaratıyor mu?
Kesinlikle kullanmıyorum bende de deneyimi olumsuz etkiliyor. Stutter seviyesinde olmasa da daha yavaş bir görüntü alıyorum.

Eski modellerdeki gibi sorunları var mı 6900XT'nin? Oyunlarda siyah rkran,slutter vs.
RT performansı olmaması dışında hiçbir sorunu yok. Ki o da bir sorun değil alırken onu kabul ederek aldım beklemediğim bir şey değildi.

Ekstra bir ayar yapmanıza gerek yok, aklınızda overclock var ise yapmanızı önermem.
Overclock düşünmüyorum, AMD Radeon programı üzerinden değiştirmem gereken ya da önerilen bir ayar var mıdır diye sormak istedim, teşekkür ederim hocam.
Kesinlikle kullanmıyorum bende de deneyimi olumsuz etkiliyor. Stutter seviyesinde olmasa da daha yavaş bir görüntü alıyorum.
Radeon Gecikme Önleme'den bahsediyorsanız onu kapattım, VRR ve Stutter'i nereden kapatabilirim hocam ?

Yeni konular

Geri
Yukarı