RX 6900XT vs RTX 3090

rx 6900xt vs rtx 3090

• RTX 3090

• RX 6900XT

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Artık ucuz kart ya da ürün beklemeyin. Yeni AMD işlemcilerinin ve kartlarının fiyatı da bunun göstergesi. Üretim maaliyetleri artıyor, pandemi nedeniyle aksalşıklar yaşanıyor...

Maalesef, onlara göre az olan fiyat artışları bize devasa farklar olarak yansıyacak.

Artık neredeyse düşük fiyat iyi performans olayı bitti genel olarak. Konsollar eskiden dönemine göre bu kadar iyi bir donanımla çıkmazdı mesela.

@MotoGold_TV
Sunumu izlemediniz herhalde. Rage mod sonuçları ayrı bir şekilde gösterildi normalinden. Bahsettiğiniz uzmanları gerçekten bilmek isterim.

Sonuç olarak Forza gibi AMD ile üretilmiş oyunlar NVIDIA'da gerçekten çok düşük FPS veriyor arkadaşımla aynı güçte ekran kartım var o Forza'da 120FPS alırken ben 50'yi zor görüyorum üstelik o benden daha yüksek ayarlarda fakat FurMark vb testlerde ya da GTA V gibi oyunlarda ben daha yüksek FPS alıyorum. Ve ayrıca yayının tamamını izlemedim.
Ayrıca şunu belirteyim AMD almak çok daha mantıklı benim demek istediğim 3090'dan güçlü değil oyun testleri de bunu gösteriyor sadece insanların doğruyu bilmesini istiyorum o doğru da 3090 daha güçlü.

Geri
Yukarı