RX 7000 serisinin Türkiye serisi ne olur?

apopro

Hectopat
Daha fazla  
İndirimden Sapphire Nitro Plus RX 6950 XT almak istiyorum 18.000 TL'ye ama 13 Aralık'ta RX 7000 serisi çıkacak. Sizce beklemeye değer mi? 13 Aralıktan sonra 6000 serisi ucuzlar mı? 7000 serisi fiyatı ne olur? Yoksa direkt 6950 XT alıp geçmek mi mantıklı? Cevaplarsanız sevinirim.

Bekle desem olmaz, bekleme desem olmaz. Avrupa'da falan olsak sana bekle derim de burada ne desek belli olmuyor.

Ben sizin yerinizde olsam beklerdim açıkçası, 4080 fiyatından yola çıkarak aşağı yukarı gelecek rakamlar tahmin edilebilir seviyede. 4080 ile aralarında 3-5 k arası bir fark bekliyorum ben.

@Demir selim
Alan kişi (herhangi bir kişi) andavalın teki değilse testlerini yapsın, çalıştığını görsün de alsın bir zahmet.
Çoğu ilanın garantisi devam ediyor. Çevremde alıp kullanan çok. Sıfırlardan yarı fiyata hatta bazen daha da ucuza denk geliyor. En başta dediğim gibi, naçizane bir tavsiye sadece. Aklınızın bir köşesinde dursun. :)

@Demir selim
Alan kişi (herhangi bir kişi) andavalın teki değilse testlerini yapsın, çalıştığını görsün de alsın bir zahmet.
Çoğu ilanın garantisi devam ediyor. Çevremde alıp kullanan çok. Sıfırlardan yarı fiyata hatta bazen daha da ucuza denk geliyor. En başta dediğim gibi, naçizane bir tavsiye sadece. Aklınızın bir köşesinde dursun. :)

Aldığı gün çalışır yarın gider belki 2 hafta belki 1 ay.

Geri
Yukarı