RX 7600 GTA 4 düşük FPS sorunu

diosguillos

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Xpg Gammix D30 AX4U32008G16A-DR30 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHz CL16 Ram
Ekran kartı
SAPPHIRE PULSE AMD Radeon™ RX 7600 8GB AMD RDNA™ 3
Anakart
Gigabyte A520M-K AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart
İşlemci
AMD Ryzen 5 5500 Altı Çekirdek 3.60 GHz İşlemci
Hazır Steam'de indirime girmişken GTA4 alayım dedim. Oyuna girdim benchmark testi yapıyorum ortalama 65 FPS çıkıyor. Hayır sistem de GTA4 için kötü bir sistem değil. Sizce nedeni ne olabilir?

@diosguillos oyun ici grafik ayarlarini gosterir misin?

Ek olarak fusionfix kurmani oneririm hem FPS'e katkisi oluyor hem de oyunun isiklandirmalari olmasi gerektigi gibi calisiyor.

Deneyeyim döneceğim ben hocam.

Tamam.

Hocam elimde orijinal GTA4 CD'si vardi onu kurdum daha demin Steam Complete editonda oldugu gibi kasmiyor oyunun Complete editon surumu problemli maalesef Rockstar'in trilogy olayi gibi asil versiyondan daha sorunlu :D

Denemiştim maalesef hiçbir işe yaramıyor ya Complete editonda. Fusion fix bir 4-5 FPS artış sağlıyor sadece.

Hocam elimde orijinal GTA4 CD'si vardi onu kurdum daha demin Steam Complete editonda oldugu gibi kasmiyor oyunun Complete editon surumu problemli maalesef Rockstar'in trilogy olayi gibi asil versiyondan daha sorunlu :D

Denemiştim maalesef hiçbir işe yaramıyor ya Complete editonda. Fusion fix bir 4-5 FPS artış sağlıyor sadece.

65 FPS oynayın bir farkı olmuyor. Oyun çalışıyor ise sisteminizin veya orada yazan FPS değerinin bir manası yok.

Daha yüksek FPS istiyorsanız çözünürlük veya grafik düşmeyi deneyebilirsiniz fakat oyun dandik ve kötü olduğu için maalesef yapabileceğimiz çok fazla şey bulunmuyor.

Biraz araştırıp birkaç tane mod indirmeyi deneyebilirsin olmazsa oyunda çözünürlük düş 100+ FPS görmek istiyorsan.

65 FPS oynayabilmek için yeterli bir sayı.

65 FPS oynayın bir farkı olmuyor. Oyun çalışıyor ise sisteminizin veya orada yazan FPS değerinin bir manası yok.

Daha yüksek FPS istiyorsanız çözünürlük veya grafik düşmeyi deneyebilirsiniz fakat oyun dandik ve kötü olduğu için maalesef yapabileceğimiz çok fazla şey bulunmuyor.

Biraz araştırıp birkaç tane mod indirmeyi deneyebilirsin olmazsa oyunda çözünürlük düş 100+ FPS görmek istiyorsan.

65 FPS oynayabilmek için yeterli bir sayı.

Complete editonda görüyorum bir 95FPS en düsükte sadece texturelar yüksekken catismaya giriyorum oyun 40FPS oluyor ya keyfim kaçıyor.

Geri
Yukarı