RX 7600 kaç yıl götürür?

Ben 3090 için 6 yıl gider mi diye düşünüyorum. 7600 için diyorlarsa benim ekran kartı da götürür herhalde.

4K'da sürünür maalesef, yani UE5 motorlu Remnant 2 performansını gördükten sonra biraz dikkatli olmakta fayda var. Ama iyi yanından bakarsak AMD'nin Frame Generation'ı bu karta yarayabilir. Ne kadar kazanım verir bilinmez ama hiç yoktan iyidir.

Ben 3090 için 6 yıl gider mi diye düşünüyorum. 7600 için diyorlarsa benim ekran kartı da götürür herhalde.

3090 kullanıcısı olarak çıkan oyunların durumlarına bakacak olursam saf güç tarafında sıkıntı yaşayabilir gibi geliyor bana yüksek çözünürlülükte ama DLSS imdadımıza yetişecek.

4K'da sürünür maalesef, yani UE5 motorlu remnant 2 performansını gördükten sonra biraz dikkatli olmakta fayda var. Ama iyi yanından bakarsak AMD'nin frame Generation'ı bu karta yarayabilir. Ne kadar kazanım verir bilinmez ama hiç yoktan iyidir.

Hocam tek oynadığım oyun CoD serisi, önümüzdeki yıllarda 5000 serisi çıkarsa 5070 Ti alırım.
Belki önümüzdeki yaz 4070 Ti geçerim belli olmaz. Nvidaki frame Generation'ı denemek istiyorum.

Hocam tek oynadığım oyun CoD serisi, önümüzdeki yıllarda 5000 serisi çıkarsa 5070 Ti alırım.

RTX 5000 serisi yükseltmeye değer olabilir. Bir de 3090 tam "iş kartı" şeklinde çıktı, mimarisi de hantal olunca 4K'ya bir boy büyük gelemedi RTX 4090 gibi. Yine de 3090 Ti faciasından iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı