Elektronik RX 7600 XT 10.499 TL

Isıtıp ısıtıp öne sürmemiş, gayet de haklı. AMD sürücülerinden hâlâ sıkıntı çeken çok kişi var. +1 de beni yaz mesela.

NVIDIA yakında yapay zekalı robotlar yapıp Mars'a koloni kuracak AMD yüz yıldır sürücü işini stabil hale getiremedi.

Yazık oldu güzelim ATI firmasına. NVIDIA 2006'da CUDA'yı ortaya çıkardığında bunları AMD satın alıp yerinde saydırdı.

Doğru. O AMD'nin berbat driverlarından bahsetmedim bile. Artık alanlar düşünsün.

Gereksiz konuşmuşsun elimden 3 tane RX 6600 geçti hiçbirinde ne yazılımsal ne donanımsal problem yaşamadım. Eskiden yaşayanlar olabilir, artık ısıtıp ısıtıp milletin önüne verme. Ayrıca 4060 da RT mi açacaksın güldürme beni puhaha.

Forumun %90'ı Rust, GTA V, CS:GO, Valorant ve ETS2 oynamak dışında bir iş yapıyor da sankim. Adamların ne umrunda coder, RT, DLSS, broadcast.
Forumda kaliteli insanlar da var. Umarım PClerin işlevinin oyun oynamaktan ibaret olmadığına hakim onlarca üye vardır : )

Gereksiz konuşmuşsun elimden 3 tane RX 6600 geçti hiçbirinde ne yazılımsal ne donanımsal problem yaşamadım. Eskiden yaşayanlar olabilir, artık ısıtıp ısıtıp milletin önüne verme. Ayrıca 4060 da RT mi açacaksın güldürme beni puhaha.
4060 gayet güzel bir kart. Rt'si de belirli oyunlarda güzel. AMD de halen driver sorunları var fanboyluk yapmayın para kazanmıyorsunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı