RX 7700 XT için kasa önerisi

Hocam çok teşekkürler. XPG Valor Air alacağım, yanına da attığınız soğutucuyu da kasayı önerdiğiniz kadar öneriyorsanız onu alacağım. Ekstra olarak da RX7700XT, R5 5600 lü sisteme A320M-S2H zayıf kalıyor gibi. B450M bir ana kart takasım da var.

Değmez, AM4 artık ölü soket ve B450'nin bir artısı olmayacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani herhangi bir artısı olmayacak, performans arttırmayacak. A320M'de kal diyorsun.

Aynen öyle. Bugün A320'den yükseltmeye değebilecek diyeceğin bir anakart 3500 TL'den başlıyor, benim kullandığım anakart ise bu.

Onun yerine git paranla 100 dolar alır bir kenara koy zamanı gelince önemli bir ihtiyacını karşılar.

Aynen öyle. Bugün A320'den yükseltmeye değebilecek diyeceğin bir anakart 3500 TL'den başlıyor, benim kullandığım anakart ise bu.

Onun yerine git paranla 100 dolar alır bir kenara koy zamanı gelince önemli bir ihtiyacını karşılar.
Eyvallah hocam. Önerdiğin kasayla soğutucuyu alıp RX7700XT takacağım.

Hocam soğutucuyu kartı sipariş ettim de kasa olarak aklıma bu takıldı ya. XPG Valor Air Rainbow RGB Siyah Mid Tower XPG Kyber 750W 80+ Gold Gaming Kasa - Gaming.Gen.TR
Şu kasa birebir aynısı sanırsam ama 750Watt'ı. 500TL farka değer mi sizce? Almışken 500TL fazla vereyim ileri dönük olsun diyorum. Kasalar birebir aynı ise bunu alayım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı