RX 7700 XT R5 7600 sistem nasıldır?

Bütçe
40000

Karas61

Femtopat
Daha fazla  
Resmini eklediğim sistemi toplamak istiyorum monitörle birlikte 40k bütçem var ilk sistemim olacak. Birkaç haftalık araştırmam sonucu bu sisteme karar kıldım. Belirtmek istediğiniz veya düzelteceğiniz bir şey varsa yardımcı olabilir misiniz?

Screenshot_2024-04-28-17-44-59-563_com.android.printspooler-edit.jpg

RAM, SSD, kasa, PSU ve sogutucunda sıkıntı var.

Benim onerılerım.

RAM

SSD

Kasa

PSU

Soğutucu

Bence o rakama 2K monitör daha mantıklı

Son düzenleme:
RAM, SSD, kasa, PSU ve sogutucunda sıkıntı var.

Benim onerılerım.

RAM

SSD

Kasa

PSU

Soğutucu

Bence o rakama 2K monitör daha mantıklı
Fikirlerin için teşekkür ederim ama monitör zaten 2k ve çok fazla nasıl toplayacağımı bilmediğim için hepsini incehesaptan montajlanmış olarak almayı planlıyorum. Peki ya işlemci ve ekran kartı uyumlu mu? Ve neden psu ve kasayı ayrı ayrı almalıyım

Tanıdık bilgisayarcı varsa ücret karşılığı montajlatabılırsın.

Islemcn ve ekran kartın uyumlu. Ama mesela eklediğim RAM'ları kullanırsan sistemin daha hızlı çalışır. Seçtiğin SSD vasat. En azından Kingston öneririm. PSU da Frisby'den uzak dur.

Tanıdık bilgisayarcı varsa ücret karşılığı montajlatabılırsın.

Islemcn ve ekran kartın uyumlu. Ama mesela eklediğim RAM'ları kullanırsan sistemin daha hızlı çalışır. Seçtiğin SSD vasat. En azından Kingston öneririm. PSU da Frisby'den uzak dur.
Tekrardan teşekkürler. Tanıdığım bilgisayarcı yok, ram ve ssd yi senin dediklerinden seçtim. Kasayıda değistirecegim. Peki 120mm sıvı soğutucu işlemci için sence uyumlumudur

Sıvı sogutucuya gerek yok. Kule tıpı yeterli gelir. İllaki sıvı alacağım dersen en az 240mmlık al. İleriye dönük olur.
Eklediğim kule tıpını alabilirsin. Daha ıyısı olsun dersen de bunu öneririm.

Sıvı sogutucuya gerek yok. Kule tıpı yeterli gelir. İllaki sıvı alacağım dersen en az 240mmlık al. İleriye dönük olur.
Eklediğim kule tıpını alabilirsin. Daha ıyısı olsun dersen de bunu öneririm.
Tamam, ilk önerdiğini alacağım teşekkür ederim.

Geri
Yukarı