RX 7700 XT sistemin ucuz olması normal mi?

talhaekin01

Zeptopat
Daha fazla  
1716482976571.png

sizin attığınızımı aliyim yani? birde driver sorunları vs. varmıdır?
Benim attığım daha iyi hocam tabii ki yani DDR5 sonuçta. Driver sorunu yaşamazsınız diye düşünüyorum 7000 serisinde ülkenin en bahtsız insanı değilseniz. Ayriyeten soğutucu masrafı da yok hem. Bu bütçedeki en F/P sistem hatta şuan.

Normal fiyat çok da ucuz değil DDR 4 sistem.
ddr4 kötümü? tavsiye verseniz

Benim attığım daha iyi hocam tabii ki yani DDR5 sonuçta. Driver sorunu yaşamazsınız diye düşünüyorum 7000 serisinde ülkenin en bahtsız insanı değilseniz. Ayriyeten soğutucu masrafı da yok hem. Bu bütçedeki en F/P sistem hatta şuan.
pekala teşekkürler, ddr4 ile 5 arasında ne gibi bir fark var?

ddr4 kötümü? tavsiye verseniz
DDR4 kötü değil de 30 bin lira bütçeniz varken alınmaz. 20 bin lira bütçeniz olsa DDR4 önerirdim mesela.

pekala teşekkürler, ddr4 ile 5 arasında ne gibi bir fark var?
Kabaca anlatmak gerekirse daha güncel. Ömrü daha uzun, yeni çıkan işlemcileri de destekliyor. Şuan sistemde ekli olan R5 7600 gibi. 5 yıl sonra parça değiştirmek istediğinizde işinize gelir yani. Muhtemelen benim bilmediğim farklı teknolojileri içerdiği avantajları da vardır da o konuda cahilim maalesef. Kısaca daha performanslı.

tamam teşekkürler, başka bir sistem önerseniz? güvenilir bir siteden, sinerjiden hazır sistem almayın diyorlarda.

DDR4 kötü değil de 30 bin lira bütçeniz varken alınmaz. 20 bin lira bütçeniz olsa DDR4 önerirdim mesela.

Kabaca anlatmak gerekirse daha güncel. Ömrü daha uzun, yeni çıkan işlemcileri de destekliyor. Şuan sistemde ekli olan R5 7600 gibi. 5 yıl sonra parça değiştirmek istediğinizde işinize gelir yani.
tamam teşekkürler, başka bir sistem önerseniz? güvenilir bir siteden, sinerjiden hazır sistem almayın diyorlarda.

Bundan daha F/P sistem satan bir yer görmedim henüz. Sinerji üzerinden sistem alabilirsiniz bu arada güvenilir sitedir forumda da çokça önerilir. İnternete çok takılmayın isterseniz.

Ürünün videosunu inceleyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bundan daha F/P sistem satan bir yer görmedim henüz. Sinerji üzerinden sistem alabilirsiniz bu arada güvenilir sitedir forumda da çokça önerilir. İnternete çok takılmayın isterseniz.

Ürünün videosunu inceleyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
tamam, teşekkürler

Geri
Yukarı