RX 7900 XTX sistemde Dying Light 2 oynarken oyun birden kapandı

İşletim sistemi
Windows 11

TheBlein

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İş Sağlığı ve Güvenliği
RAM
Corsair Vengeance 32 GB CL:30 6000 mhz
Ekran kartı
sapphire nitro+ 7900 xtx
Anakart
Asus ROG X670E-F
İşlemci
ryzen 9 7950x3d
Merhaba oyunu yeni satın aldım. İlk görevde spike ile beraber evi arıyorduk masanın üstünde "goodbye dave ı'm sorry" yazılmış deftere bakıp oyuna geri dönünce birden oyun dondu ve kapandı ardından bu iki ileti çıktı. Ekran kartım Sapphire Nitro+ RX 7900 XTX.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-18 213455.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-18 213455.png
    434,1 KB · Görüntüleme: 19
  • Ekran görüntüsü 2024-03-18 213508.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-18 213508.png
    429,2 KB · Görüntüleme: 21
Sapphire almakla baştan hatayı yapmışsın zaten AMD sistemlerin geneli yazılım sıkıntılı.
Merhaba oyunu yeni satın aldım. İlk görevde spike ile beraber evi arıyorduk masanın üstünde "goodbye dave ı'm sorry" yazılmış deftere bakıp oyuna geri dönünce birden oyun dondu ve kapandı ardından bu iki ileti çıktı. Ekran kartım Sapphire Nitro+ RX 7900 XTX.

Sapphire almakla baştan hatayı yapmışsın zaten AMD sistemlerin geneli yazılım sıkıntılı.

Hocam bu hata internette dolaşıyor AMD kaynaklı olduğuna emin miyiz? O kadar oyun oynadım bir Dying Light 2 değil mi sıkıntı çıkarıyor yani?

Hemen AMD'yi kötüleyin zaten. Microsoft Visual C++ 2022 sürümü yüklü olmadığı için bu hatayı veriyormuş. AMD'nin boşuna günahını aldık adamlar iki cephede savaşıyor. Sayın moderatörler konuyu kilitleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam bu hata internette dolaşıyor AMD kaynaklı olduğuna emin miyiz? O kadar oyun oynadım bir Dying Light 2 değil mi sıkıntı çıkarıyor yani?

Hemen AMD'yi kötüleyin zaten. Microsoft Visual C++ 2022 sürümü yüklü olmadığı için bu hatayı veriyormuş. AMD'nin boşuna günahını aldık adamlar iki cephede savaşıyor. Sayın moderatörler konuyu kilitleyebilirsiniz.

Kanka bende Ryzen kulanıcıyım ve elimden RX550 RX 570 ve RX 480 geçti ve şu an Ryzen sistem kullanıyorum genel olarak ekran kartı yönünden kötü bir firma.

Yeni konular

Geri
Yukarı