RX 7900XT sistem alınır mı?

Hakan Rıza

Femtopat
Daha fazla  

Arkadaşlar bu ekran kartını alacağım 3 taksit ile kararımı verdim. Hazır sistemler hoşuma gitmedi bütçede çok sıkıntı yok ama aşırı abartı da olmasını istemiyorum. Fiyat performans olarak bu ekran kartına işlemci RAM SSD kasa Power sıvı soğutucu geri kalan her şeyi nasıl eklerdiniz? Vatan Bilgisayar'dan link atarsanız çok iyi olur çünkü 3 taksit yapacağim ziraat karta 3 taksit yapan başka siteden de alabilirim. 1920x1080 LG 144Hz IPS monitörüm var uzun bir süre monitör almak istemiyorum. Darboğaz yapar mı? WoW'da Ultra ayarlarda oynayacağım LoL CS:GO Valorant Silkroad Knight tarzı oyunlar oynuyorum. Amele işi anlayacağiniz :D

@DMN selam :)
işlemciyi herhangi bir siteden alacağım bende senin düşündüğün işlemciyi düşünüyorum ama diğer parçaları vatan bilgisayardan seçebilir misin anakart vatan bilgisayarda var ama diğer parçalar yok vatandan toplu alıp 3 taksite böldüreceğim senide akşam akşam uğraştırmış oluyorum kusura bakma :)

@DMN selam :)
işlemciyi herhangi bir siteden alacağım bende senin düşündüğün işlemciyi düşünüyorum ama diğer parçaları vatan bilgisayardan seçebilir misin anakart vatan bilgisayarda var ama diğer parçalar yok vatandan toplu alıp 3 taksite böldüreceğim senide akşam akşam uğraştırmış oluyorum kusura bakma :)
Kasa ve soğutucuyu ayrı yerden alabilirsen sinerji'den attıklarımı al. Çünkü fiyat performans olarak daha ucuzu yok zaten.

Kasa ve soğutucuyu sinerji'den alırsın.

İlla Vatan'dan olsun dersen bunu alabilirsin kasa ve soğutucu olarak.

Son düzenleme:
Bence Goodram yerine vara XPG Lancer RGB 16x2 tercih edilebilir.
İkiside güzel ramler. Goodram ve XPG arasında seçim yapılabilirmi dersen açıkcası ikiside birbirine çok yakın markalar.

Burda aralarında Fiyatı en uygun olanı seçmek en mantıklısıydı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı