RX460 Sniper Ghost Warrior 3 FPS düşmesi

ismetcelal33

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, sistemim şu şekilde.
i5 2500, 8 GB DDR3 1333MHz, RX460, 1TB 7200RPM HDD,

Bu sistem ile oynadığım oyunların hiçbirinde sorun yaşamadım şu an, geçen gün Sniper Ghost Warrior 3'e heves edip birisinden 2 haftalığına kiraladım oyunu,
Ancak oyunu Low-medium-High grafiklerde 40-60FPS arası alıyorum hatta Low'da 70FPS civarlarını bile görüyor, RAM'ın ve işlemcinin %70-80'ini falan kullanmasına.
Rağmen aşırı derecede drop yiyorum ve oynanmaz bir hale geliyor. YouTube'da baktığım da i5 2500, 8 GB RAM, GTX 1050 ile bile bu oyunu High grafiklerde rahat oynadıklarını.
Görüyorum. Bu konuda ne yapabilirim?

Merhaba, sorun sizin sisteminizden kaynaklanmıyor. Oyun optimizasyon sorunlu, her yaptıkları yeni güncelleme de daha beter hale getiriyorlar. Oyun ilk çıktığı zaman 200 TL'ye yakındı şimdilerde indirimde 10 TL civarına satılıyor. Neden böyle olduğunu az çok anlamışsınızdır.

İyi günler.

sizin sisteminizden kaynaklanmıyor lafı içimi rahatlattı yemin ederim, Far Cry 5'i falan oynamayı düşünüyordum sistem gereksinimi aynı olunca korkutmuştu. Oyunu kaldırıyorum öyleyse bilgisayardan, Aslında Sniper Ghost Warrior 2 güzeldi grafik modu ile onu oynarız artık :) sağolun,
ancak MSI Afterburner ile izlediğimde işlemci kullanımım %70 civarlarında iken ekran kartı kullanımı %100'den bir anda %0'a düşüyor. bu sorun oyun ile alakalı olabilir mi?

Geri
Yukarı