RX470 en ucuz nereden alınır?

Alpago.o

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, düşük bütçemden dolayı Sapphire RX560 (893 TL) almaya karar vermiştim ama 1100 TL civarlarında RX470 görünce fikrim değişti.
En ucuz sıfır RX470'i nereden alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, düşük bütçemden dolayı Sapphire RX560 (893 TL) almaya karar vermiştim ama 1100 TL civarlarında RX470 görünce fikrim değişti.
En ucuz sıfır RX470'i nereden alabilirim?

Muhtemelen sıfır bulamazsın. Artık üretilmiyor diye biliyorum.
2. el bulabilirsin. 800 lira civarında satılıyor.

Sıfır olarak bulman çok zor, bulsan dahi fahiş fiyatları görürsün.
2. el olarak Sahibinden, LetGo gibi yerlere göz atmanı öneririm. Anlaşma ile 600 TL'ye falan kart alabilirsin, birçok kişi o fiyatlara kovaladığı için illa ki vermek zorunda kalacaktır.

Sıfır olarak bulman çok zor, bulsan dahi fahiş fiyatları görürsün.
2. el olarak Sahibinden, LetGo gibi yerlere göz atmanı öneririm. Anlaşma ile 600 TL'ye falan kart alabilirsin, birçok kişi o fiyatlara kovaladığı için illa ki vermek zorunda kalacaktır.
RX470 0 olarak bulunmuyor ne yazık ki. 2. el olarak miningsiz bulabilirsiniz ama o da zor. Onun yerine 2. el RX570 bakın bence.
Muhtemelen sıfır bulamazsın. Artık üretilmiyor diye biliyorum.
2. el bulabilirsin. 800 lira civarında satılıyor.
Bulunduğum şehirde 2. el ekran kartları çok az, ve dediğiniz kartlar bulunmuyor. Şehir dışından 2. el almaya biraz korkuyorum. Ürünün kötü durumda olabileceği ve dolandırılma gibi ihtimallerim var. 😅
Sıfır olarak bulamazsın. Kutusu açılmamış bir ürün belki bulabilirsin fakat onun da garantisi bitmiştir muhtemelen.

2. el sitelerine yönelmek zorundasın.

Geri
Yukarı