RX470 sistem oyunda kapanıyor

Gökberk3935

Centipat
Merhaba arkadaşlar sistemim.
i7 4790.
H81-H3-M4 anakart (1600)
12 GB RAM (1600) DDR3.
Coolmaster 600W+80.
Ekran kartım GT1030'du hiç sıkıntı yaşamadım üst modele yani RX 470 Gaming 4 GB modeline geçtim. Driver'ları kurdum PC açıldı ama oyuna girince PC kendini kapatmaya başladı. Birkaç kere denedim normal zamanda fanlar çalışıyor hatta MSI Gaming uygulamasından extra soğutmaya aldığımda da kart buna cevap veririyor. Ama oyuna girince 90 dereceye kadar ısınıyor sonra kapanıyor. Oynadığım oyunda kart için basit sayılabilecek oyun CS:GO.
Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim hocam bir de bir şey daha sorayım size Radeon ayarlarını bayağı bozmuştum ben kendi içerisinden onları varsayıla çekme yeri var mı biliyor musunuz? Silip tekrardan Driver kurdum ama hala aynı ayarlar duruyor.

Varsayılan ayarlara dön gibi bir şey olmalı her ayar için aynısını uygulayın.

Merhava kolay gelsin bir sorum daha olacak cs go oynamak istiyorum monitörüm 60 hz daha doğrusu monitör değilde küçük tv cs de en 1980 çözünürlük ve en yüksek ayarlarda 200 fps alıyorum bunu 60 a sabitlemek istiyorum monitörün maksimumu bu olduğu için ama sabitleyince bu sefer MS artıyor ve gecikmeler yaşanıyor bunun sebebi nedir?

Merhava kolay gelsin bir sorum daha olacak CS:GO oynamak istiyorum monitörüm 60 Hz daha doğrusu monitör değil de küçük TV CS'de en 1980 çözünürlük ve en yüksek ayarlarda 200 FPS alıyorum bunu 60'a sabitlemek istiyorum monitörün maksimumu bu olduğu için ama sabitleyince bu sefer MS artıyor ve gecikmeler yaşanıyor bunun sebebi nedir?

60 FPS'e sabitlemek için oyun içi v-Sync ayarı gibi bir şey olmalı onu aktif etmelisiniz bu ayar oyun içi görüntü yırtılmaları gibi unsurları ortadan kaldıracaktır MS gibi değerleri pek takılmayın derim. Oyun içi rahatlıkla oynuyorsanız sıkıntı yoktur :)

Geri
Yukarı