RX480 Yeni Nesil Sistem Toplama

Tolga yeklitas

Hectopat
Daha fazla  
Elimde MSI RX480 bir ekran kartı bulunuyor. Kartı bana tamamen kullandırabilecek yeni nesil, biraz şekil bilgisayar toplayabilir misiniz? Öğrenciyim lütfen olabilecek en düşük fiyata toplayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bende öğrenciyim marta kadar bekle AMD ryzen işlemcileri çıkacak i3 fiyatına i5 performansı veren işlemciler bunlar 1000 TL işlemci ile aynı performansı veren işlemciyi 600 700 TL ye alacan bence çok güzel olacak araştır bı bak ryzen leri bekle onlarla bir sistem topla
Aşağıdaki sistemde i3 işlemci öylesine koydum o fiyata ekran kartı ile darboğaz yapmayan bir ryzen alınır istersen SSD filan çıkarır daha sonra alırsın kasa ve PSU olarak zalman Z3 plus 600le alabilirsin tabi anakarti da o fiyatlarda işlemciye uygun bir anakart alacan AM4 soket
1485017042524.png

Kardeşim bende öğrenciyim marta kadar bekle AMD ryzen işlemcileri çıkacak i3 fiyatına i5 performansı veren işlemciler bunlar 1000 TL işlemci ile aynı performansı veren işlemciyi 600 700 TL ye alacan bence çok güzel olacak araştır bı bak ryzen leri bekle onlarla bir sistem topla
Aşağıdaki sistemde i3 işlemci öylesine koydum o fiyata ekran kartı ile darboğaz yapmayan bir ryzen alınır istersen SSD filan çıkarır daha sonra alırsın kasa ve PSU olarak zalman Z3 plus 600le alabilirsin tabi anakarti da o fiyatlarda işlemciye uygun bir anakart alacan AM4 soket
Eki Görüntüle 211041
Sağol

i3 7100, işlemci, B250M anakart, 8GB RAM, 1TB HDD ve 500W kasa yeterlidir.
Düşünürüm

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı