RX550 "başlangıç onarma bilgisayarınızı onaramadı" hatası

harunEr

Centipat
Ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırdım. Tekrar kurarken ekran gitti monitör kapandı, yükleme esnasında sonra Windows açılmadı. Böyle bir hata ile karşılaştım.

Dosya Ekleri

• 89538968-B176-417B-92B8-AEE52EEA1E3A.jpeg
    89538968-B176-417B-92B8-AEE52EEA1E3A.jpeg
    131,2 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sistemini çöktürmüşsün. Artık nasıl becerdiysen.
Ya yanlış kurulum, yanlış formatlama, yanlış Kaldırma.
Gelişmiş seçenekler bölümünde sıfırlama gibi bir Yer olması lazım. Yoksa Sıfırdan Kur.

İşletim sistemini çöktürmüşsün. Artık nasıl becerdiysen.
Ya yanlış kurulum, yanlış formatlama, yanlış Kaldırma.
Gelişmiş seçenekler bölümünde sıfırlama gibi bir Yer olması lazım. Yoksa Sıfırdan Kur.
Bunu diyor açılırken hocam hep yaptığım şekilde yaptım wattman yiyordum ddu ile kaldırdım kurarken ekran gitti böyle oldu

Dosya Ekleri

• BA88EB5C-650C-4FD1-A6A0-4C280864B469.jpeg
    BA88EB5C-650C-4FD1-A6A0-4C280864B469.jpeg
    205,2 KB · Görüntüleme: 26
O Yüklemesinin bitmesine izin verdiniz mi daha önce? Bırakın bitirsin.
Verdim tabi ki hocam ekran kartı sürücüsünü kurarken ekran gitti bir anda bu hale geldi daha öncede yapmıştım böyle olmamıştı hiç. Ekran kartı driverını tamamen kaldırınca bi problem olmuyor driversız kullansam bir problem oluşur mu acaba sadece int de takılıyorum oyun oynamıyorum.

Ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırdım. Tekrar kurarken ekran gitti monitör kapandı, yükleme esnasında sonra Windows açılmadı. Böyle bir hata ile karşılaştım.

Hocam benim de basıma geldi o seçeneklerın hepsını denedım internetten bakarak ama fayda etmeyınce format halleder onemlı dosyalarınız yoksa formatlyın ugrasmayın.

Verdim tabii ki hocam ekran kartı sürücüsünü kurarken ekran gitti bir anda bu hale geldi daha önce de yapmıştım böyle olmamıştı hiç. Ekran kartı driverını tamamen kaldırınca bir problem olmuyor driversız kullansam bir problem oluşur mu acaba sadece int de takılıyorum oyun oynamıyorum.

Yani problem oluşmaz. Ama tabii performans normal arayüzde takılırken de fark edecektir. Artık ne denli fark edeceğini kestiremeyeceğim. Bu yükleme %81 bittiği zaman ne tepki veriyor bilgisayar orayı anlayamadım?

Hocam benim de basıma geldi o seçeneklerın hepsını denedım internetten bakarak ama fayda etmeyınce format halleder onemlı dosyalarınız yoksa formatlyın ugrasmayın.
Güvenli modda çalıştırdım sürücüleri tekrar kaldırdım şimdi düzgünce açıldı windows ama yine kurmaya kalksam yine gidecek napacağımı şaşırdım.

Yani problem oluşmaz. Ama tabii performans normal arayüzde takılırken de fark edecektir. Artık ne denli fark edeceğini kestiremeyeceğim. Bu yükleme %81 bittiği zaman ne tepki veriyor bilgisayar orayı anlayamadım?
Sinyal yok diyor monitör tekrar kapanıyor hocam sonra kendiliğinden tekrar başlıyor güvenli mod veya windows update önce ki güncellemeri kaldır diyor

Güvenli modda tekrar kurmayı deneyiniz. Kurulum aşamasında bir aksilik oldu muhtemelen.

Güvenli modda ekran kartı driveri kuruluyor mu hocam bilmiyordum güvenli modda kurayım.

Geri
Yukarı