RX550 Ekran Kartı Önerisi

Bütçe
1000
Arkadaşlar selamlar, bugün RX 570 ekran kartımı 1700TL'ye sattım artık yüksek sistemli oyun oynamıyorum. Daha doğrusu artık düzgün oyun oynamıyorum. Bana 500-1000 lira arası sıfır veya ikinci el bir ekran kartı önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler. Ha bu arada 3 cihaz arasında kaldım sizce hangisi alınmalı? Fiyat performans olarak.
551.PNG

552.PNG

553.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam o kadar para harcamam 2 GB olanını alırım o kartla 4 GB RAM isteyen hiçbir şey oynamayacaksınız daha doğrusu oynayamayacaksınız çünkü.

Arkadaşlar selamlar, bugün RX 570 ekran kartımı 1700TL'ye sattım artık yüksek sistemli oyun oynamıyorum. Daha doğrusu artık düzgün oyun oynamıyorum. Bana 500-1000 lira arası sıfır veya ikinci el bir ekran kartı önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler. Ha bu arada 3 cihaz arasında kaldım sizce hangisi alınmalı? Fiyat performans olarak.
Eki Görüntüle 870332
Eki Görüntüle 870333
Eki Görüntüle 870334

RX460 daha ucuz fiyata RX 550'den daha iyi bir kart bence onu araştırın biraz.

RX460 daha ucuz fiyata RX 550'den daha iyi bir kart bence onu araştırın biraz.
hocam amd lerin ikincielleri biraz sıkıntılı olmazmı ya
Ben olsam o kadar para harcamam 2 GB olanını alırım o kartla 4 GB RAM isteyen hiçbir şey oynamayacaksınız daha doğrusu oynayamayacaksınız çünkü.
oynuyucağım en baba oyun battlefront2 hocam onuda zamanında gtx 1050 açıyodu rx 550 açar sanırım ama dediğiniz gibi 2gb modeli yeter aslında ama bazı oyunlar oluyo low ayarlarda ekran kartı yetiyo ama ekran kartı rami yetmiyo o tür oyunlar için 4gblere bakıyorum

Hocam AMD'lerin ikincielleri biraz sıkıntılı olmazmı ya.

Oynuyucağım en baba oyun Battlefront2 hocam onu da zamanında GTX 1050 açıyordu RX 550 açar sanırım ama dediğiniz gibi 2 GB modeli yeter aslında ama bazı oyunlar oluyor Low ayarlarda ekran kartı yetiyor ama ekran kartı RAM'i yetmiyor o tür oyunlar için 4 GB'lere bakıyorum.

RX 550 GTX 1050'den iyi bir kart değil ki. Dediğim karta bir bakın bence RX 460 hem daha ucuz hem daha iyi.

Hocam AMD'lerin ikincielleri biraz sıkıntılı olmazmı ya

Oynuyucağım en baba oyun Battlefront2 hocam onu da zamanında GTX 1050 açıyordu RX 550 açar sanırım ama dediğiniz gibi 2 GB modeli yeter aslında ama bazı oyunlar oluyor Low ayarlarda ekran kartı yetiyor ama ekran kartı RAM'i yetmiyor o tür oyunlar için 4 GB'lere bakıyorum

Yalnız GTX 1050 RX550'den kat kat daha güçlü hatta GT1030 bile daha güçlü RX550'den ama biz çoğu zaman denk diyoruz sadece.

Geri
Yukarı