RX550 ekran kartı PUBG Lite 5 FPS'de kalıyor

İşletim sistemi
Windows 7
Merhabalar, yeni ekran kartı aldım. PUBG Lite oynamak istiyordum. Eski ekran kartımdan oyun açılmıyordu. Bende eski ekran kartında belki açılır diye Config ayarlarıyla falan oynamıştım. Şimdi yeni ekran kartı geldi hala aynı 5 FPS oynatmıyor. Ne yapmam lazım?
Sistem özelliklerim: RX550 2 GB+4 GB RAM+FX 6300 3, 50 GHz+250W Power Supply.

Max. Kare hızını sınırsız yaptığına emin misin?

Hayatında RX 550 mi kullandın? 460 bile Steam PUBG + Warzone oynatıyor.

460 daha iyi diye biliyorum ama RX 550 kötü bir kart değil. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, yeni ekran kartı aldım. PUBG Lite oynamak istiyordum. Eski ekran kartımdan oyun açılmıyordu. Bende eski ekran kartında belki açılır diye Config ayarlarıyla falan oynamıştım. Şimdi yeni ekran kartı geldi hala aynı 5 FPS oynatmıyor. Ne yapmam lazım?
Sistem özelliklerim: RX550 2 GB+4 GB RAM+FX 6300 3, 50 GHz+250W Power Supply.

Sorunun %100 oyunun Config dosyoları ile alakalı diye tahmin ediyorum belgelere girip oyunun PUBG Lite gibi bir dosyası varsa veya PUBG içine girip Config bulup silmen belki faydalı olabilir sistemin PUBG Lite için gayet güçlü en kötü oyunu silip yeniden yükle ve ekran kartını güncelle ve anakart çipsetlerini güncellemende faydalı olacaktır.

Evet bu yüzden 2'sini karşılaştırdım aynı çekirdek hızlarına sahip kartlar 2 ve 4 GB versiyonları zaten.

Sorunun %100 oyunun Config dosyoları ile alakalı diye tahmin ediyorum belgelere girip oyunun PUBG Lite gibi bir dosyası varsa veya PUBG içine girip Config bulup silmen belki faydalı olabilir sistemin PUBG Lite için gayet güçlü en kötü oyunu silip yeniden yükle ve ekran kartını güncelle ve anakart çipsetlerini güncellemende fay.

Sorunun %100 oyunun Config dosyoları ile alakalı diye tahmin ediyorum belgelere girip oyunun PUBG Lite gibi bir dosyası varsa veya PUBG içine girip Config bulup silmen belki faydalı olabilir sistemin PUBG Lite için gayet güçlü en kötü oyunu silip yeniden yükle ve ekran kartını güncelle ve anakart çipsetlerini güncellemende faydalı olacaktır.

Evet bu yüzden 2'sini karşılaştırdım aynı çekirdek hızlarına sahip kartlar 2 ve 4 GB versiyonları zaten.

Bende sorunun Config ayarlarından oldugunu dusunuyorum. Arkadaşlar sisteme laf atıp duruyorlar. Sistem kötü olsa bile minimum 30 FPS falan almam lazım ancak oyunu actıgıma slayt izliyormusum gibi oluyor.Ekran kartı daha bugün geldi elime güncel oldugunu düşünüyorum.Oyunu silip yükledim ancak aynı sorun devam ediyor.

Bende sorunun Config ayarlarından oldugunu dusunuyorum. Arkadaşlar sisteme laf atıp duruyorlar. Sistem kötü olsa bile minimum 30 FPS falan almam lazım ancak oyunu actıgıma slayt izliyormusum gibi oluyor.

Senin sisteminin en az 100FPS garantisi var PUBG Lite'da inan bana en az o da yani arkadaşlar bilmediği için yorum yapmak kolay neticede.

Bende sorunun Config ayarlarından oldugunu dusunuyorum. Arkadaşlar sisteme laf atıp duruyorlar. Sistem kötü olsa bile minimum 30 FPS falan almam lazım ancak oyunu actıgıma slayt izliyormusum gibi oluyor.Ekran kartı daha bugün geldi elime güncel oldugunu düşünüyorum.Oyunu silip yükledim ancak aynı sorun devam ediyor.
Bırak 30FPS'i en düşük ayarlarda 150-200 FPS alırsın.

Format atarak sorunu çozeceğime inaniyorum. Tesekkurler.

Rica ederim güncel bir sistem kullanmak kadar iyiside yoktur diye tahmin ediyorum çünkü işlemcimizin performansı gelen Windows sürümleriyle artabiliyor. Ekran kartınızı güncellemeyi ve anakartınız güncelleme geldiyse yaparsanız bayağı etkisi olacaktır ve AMD'nin sitesine girerek anakart modelini seçip çipsetinizi güncellemeyi de unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı