RX550 Q9550 Witcher 3 oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

TheRansomBroker

Centipat
Daha fazla  
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
500 GB
Ekran kartı
RX550 4gb
Anakart
G31MXP
İşlemci
Q9550
Arkadaşlar Witcher 3'ü satın alacağım fakat sistemimin oynatacağından şüpheliyim bu sistemle ben bu oyunu rahat oynayabilir miyim?

Arkadaşlar Witcher 3'ü satın alacağım fakat sistemimin oynatacağından şüpheliyim bu sistemle ben bu oyunu rahat oynayabilir miyim?
Hocam sisteminize küfür etmeyin :D Oynatır sıkıntısız hemde yüksek ayarlarda 60 FPS üstü bile alabileceğinizi düşünüyorum.

Edit: İşlemciye bakmamış ekran kartına bakmıştım kusura bakmayınız.

35 FPS Civarında bir oyun deneyimi verir size, ayrıca tam sonuç elde etmek isterseniz alın deneyin daha sonrasında iade edersiniz.

Hocam sisteminize küfür etmeyin :D oynatır sıkıntısız hem de yüksek ayarlarda 60 FPS üstü bile alabileceğinizi düşünüyorum.

Edit: İşlemciye bakmamış ekran kartına bakmıştım kusura bakmayınız.

Teşekkür ederim ama SSD, ekran kartı ve Windows 10'a toplam 2.5k. bayıldım ve pek param kalmadı. İşlemci anakart ve RAM 3'lüsüne de herhalde bir 2K'den fazla veririm bu yüzden pek başka parçalar alabileceğimi düşünmüyorum oyunu da oynamak istiyorum sizce iyi bir performans alabilir miyim orta ayarlarda.

Teşekkür ederim ama SSD, ekran kartı ve Windows 10'a toplam 2.5k. bayıldım ve pek param kalmadı. İşlemci anakart ve RAM 3'lüsüne de herhalde bir 2K'den fazla veririm bu yüzden pek başka parçalar alabileceğimi düşünmüyorum oyunu da oynamak istiyorum sizce iyi bir performans alabilir miyim orta ayarlarda.
Hocam bence oynarsınız. RX550 düşük ayarlarda güncel oyunları oynatabilir ki Witcher 3 GTX 660 istiyor. Sizin oyununuz orta ayarlarda 30 FPS rahat alır hemde tahminimce 40-50 alır. Ben GT 730 ile bu oyunu 720p de 15 fps alacağımı düşünüyorum düşük ayarlarda. Yani deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10’un orijinal sürümünü almadınız umarım.

Geri
Yukarı