RX550 sistem ani FPS düşüşü

YaSinSexy

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim sistemim.
GPU - RX550 4 GB.
CPU - i3 2120 3.30GHz.
Ram- Kingston HyperX 8 GB 1600 MHz.
Anakart - ECS H61H2-M12.
Windows 10 Home sürüm 2004.
Oyunun adı - crossfire oyunun sistem gereksinimini alta fotoğraf olarak bıraktım.

Adsız.png

CrossFire Sistem Gereksinimi.PNG

Önceden bu oyunda 150-180 FPS alıyordum ve yavaş yavaş 120'ye düştü 120 de sabit kalsa yine iyi ama aniden 80-50'lere düşüyor .çok fena şekilde drop yiyorum. oyun içi fotoğraf ve sistem kullanımıda fotoğrafta bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanki değerler pek gerçekçi gibi durmuyor. 28 derece celcius ekran kartı sıcaklığı beni pek işkillendirdi.

Celcius nedir bilmiyorum ama kart ASUS. Ekran kartini yeni almıştım 2 ay oldu bu arada bana da çok düşük geliyor ama işlemcide gayet düşük ona da bir şey söylemen gerekmez mi?

Sanki değerler pek gerçekçi gibi durmuyor. 28 derece celcius ekran kartı sıcaklığı beni pek işkillendirdi.

Buyur bu da sistem boştayken.

Ekran Alıntısı2.PNG

Recep abi ve Ali abi size sesleniyorum bu konu hakkında söyleyecek bir şeyiniz varsa lütfen bana yol gösterin.

Arkadaşlar benim sistemim.
GPU - RX550 4 GB.
CPU - i3 2120 3.30GHz.
RAM- Kingston HyperX 8 GB 1600 MHz.
Anakart - ECS H61H2-M12.
Windows 10 Home sürüm 2004.
Oyunun adı - crossfire oyunun sistem gereksinimini alta fotoğraf olarak bıraktım.

Eki Görüntüle 843163

Eki Görüntüle 843170

Önceden bu oyunda 150-180 FPS alıyordum ve yavaş yavaş 120'ye düştü 120 de sabit kalsa yine iyi ama aniden 80-50'lere düşüyor. Çok fena şekilde drop yiyorum. Oyun içi fotoğraf ve sistem kullanımıda fotoğrafta bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Güncelleme: Evet arkadaşlar bugün kasama eski ekran kartımı taktım ATI Radeon HD 4650'yi ve drop mu drop yoktu FPS 60-90 arasi gidip geliyordu aniden düşüş olmuyordu şak diye kasmalar olmuyordu sanirim bir darboğaz var i3 2120 ile RX550'nin arasında olmaması gerekiyor ama işlemci çok eski olması normal diye düşünüyorum bu yüzden tam 90 gün çalışıp aylık 3K para alıp 9-10bin TL arası bir sistem toplayacağım :D dün gece Metin2 soundtrack açtım öyle duygulandım ki çocukluğuma döndüm ağlayarak babama aldırdığım bilgisayar artık beni taşımıyor o zamanları özlüyorum ve şu yaşımıza geldik sıkıntılar falan derken bilgisayar almak çok zor zaten bu zamanlarda dolar 7.30 fiyatlar yüksek yani büyüyünce sıkıntıda artıyor yaş 21 çalışıp bilgisayar alabilirim tabii ki bunca yazdığım şeyler boş kısacası çocukluğumu özledim be aga.

5dk sonra düzenleme tabii 3 ay sonra dolar 9 TL olmazsa :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı