RX550 sistem ekran kartını takınca açılmıyor

huseyiinn

Femtopat
Daha fazla  
8 ay önce kadar bütçe sıkıntısından Trendyol sistem aldım. Toplu her şey olanlardan 8 ay güzel oynattı ama 2 gün önce PC acılmıyor. Kapandı. Ekran kartını cıkarınca acılıyor. Her şey geliyor ama ekran kartını cıkarınca calısmıyor. Ekran yok sorun karttadır değil mi, ne yapmalıyım?

Sistem bu.

Bulunuyordur. Elbet de 3 fanlı 570 ile şu an link tek fanlı ürün aynı performansı verir mi tartışılır? Ayrıyeten Çin'de bir sürü kopenent üreten birleştiren firma var üzerine ASUS da yazar MSI da llakin üzün aynı olamz nereden biliyorsun dersen bir ara seneler önce laptopa uygun anakart bulamadıgımız için Çin'den çakmasını getirtmiştik çalıştı evet ama işte performans olarak iyi değildi diyecegim ürün orijinal olmayabilir.

Diger yandan yazmayı unutmuşum hadi ekran kartını buldun 3. nesil işlemciyi nasıl buldun. Hadi işlemciyi buldun o buyuk ihtimal 700 900 pin arasında bir işlemcidir ona uyan anakart nasıl buldun şimdi 1051 pin anakart bulmak zor yani.

GTA 5 önerilen sistemdeki işlemci i5 3470, ben de çok denk geliyorum hazır sistemlere genelde bu işlemciyi takıp yüksek fiyattan oyuncu bilgisayarı diye satıyorlar.
Genelde bu işlemci ile uyumlu olan H61 1155 soket anakart kullanıyorlar.
Turbox Esonic anakartlar dolu piyasada.

Yeni konular

Geri
Yukarı