RX550 sistem Fortnite oynatır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunlar benim sana linkte verdiğim işlemciler ve testleri kullandıkları ekran kartları hemen hemen RX550 ile eşdeğer. Kavgaya tutuştular yine. Bu arada RX550 soran adama 10. nesil Intel işlemci önermek mi?
Bu da anakartın son alabileceği işlemcilerden biri karar senin kolay gelsin.

@AsMamiTR ve @WOW1, egonuzu tatmin ettiniz gidebilirsiniz. Araştırın, o işlemci ve RAM Windows 10 işletim sistemi kuruluyken hiçbir ayar yapmadan 720p 100'ü geçmez ve drop yer.

Birader bak ne anlatıyon sen şu an burada puan kasmak için uğraştırma bizi adamlara yalan bilgi verme evet drop olcak o belli bir şey ama RAM'den değil işlemciden olur bunu bilmiyorsunda RAM'i niye gömüyorsun işlemciyi gömsene ekran kartına zaten laf ettirmem darboğazda olur tamam ama yani senin şu an yaptığın RAM'i gömmek gibi 2x4 RAM'in neyi var 8 GB mis gibi RAM napıcaksın Fortnite gibi oyunda.
Oyunu açar ama düzgün oynamak için performans alfa moduna al.

Aynen bak ayneeen bende aynısını söyledim ama bazıları hala gömmeye çalışıyor RAM'i.

Bütçeye göre seçersiniz.

Bütçe 144 TL olursa bu diğerlerinden daha iyi ve uyuyor değil mi tam emin değilimde.

Araştırdım şaka mısın video attım bak şaka mısın sen kafayı mı yedin kör müsün bencmarka bak ve sus yeter bak boş konuşuyorsun sen araştır kanıtla ben video attım sen de kanıt sun.

Adamın toplam bütçesi belli oynayacağı oyun belli. Gidip 10. nesil önermek nedir ayrıca sıkıntı sadece işlemcideydi. Güzelce Q8300 4 çekirdekli işlemci işini halleder zaten. Güncel kimseye bu önerilmez ama elinizde 500-700 TL varsa da başka çare yok. Beni de sinirlendirdiniz ha.

Türkiye'den alacaksan kardeşim 8300+RX550 tek çözüm 1000 TL altı bütçeye. İyi oyunlar dilerim.

Geri
Yukarı