RX550 sistem Valorant'ta kaç FPS alır?

tunahanbey

Femtopat
Daha fazla  
Anakart: Gigabyte GA78LMT-S2
Ekran kartı: Radeon RX550 2 GB.
RAM: 8+8 = 16 GB HyperX.
256 GB SSD.
İşlemci: AMD FX X4 4100 AM3+ 3.6 GHz 12 MB cache 32nm işlemci.

Valoda ekran kartı günümüz standartlarında çokta önemli değil o ekran kartıyla 200 fps üstü bile görürsünüz burada işlemciniz ne kadar iyi o önemlidir .

Son düzenleme:
1080P, en düşük ayarlarda 80-90 FPS, %1, %0.1'lerde 5-10 FPS mümkün. İşlemci çok eski çok stabil performans beklememek lazım.

İşlemci çok kötü. Valorant fazla ekran kartı kullanan bir oyun değil. Yük genel olarak işlemciye biniyor. Bir indirip denersin büyük ihtimal stuttering yasiyacaksin.

Ekran kartın fena değil iş görür bir nebze ama işlemcin kesinlikle değişmeli. Valorant oynarsın oynayamazsın demiyorum bak. Ama ne kadar oynatır orası muamma. Deneyip kendin göreceksin. İnternette o işlemciyle test videoları çok az.

Ekran kartın fena değil iş görür bir nebze ama işlemcin kesinlikle değişmeli. Valorant oynarsın oynayamazsın demiyorum bak. Ama ne kadar oynatır orası muamma. Deneyip kendin göreceksin. İnternette o işlemciyle test videoları çok az. İşlemci 8 çekirdekli yetmez mi?

Ekran kartın fena değil iş görür bir nebze ama işlemcin kesinlikle değişmeli. Valorant oynarsın oynayamazsın demiyorum bak. Ama ne kadar oynatır orası muamma. Deneyip kendin göreceksin. İnternette o işlemciyle test videoları çok az.
8 çekirdekli işlemci bu yetmezmi

İzledim bitane CS:GO da 90-120 FPS arası grafik ler yüksekti ama inanmadım pek sorim dedim

Son düzenleme:
8 çekirdekli işlemci bu yetmezmi
Sen şimdi diyelim 40 kilosun sıradan bir vatandaşsın ve senin gibi 8 kişi daha var yanında, kişi başı maksimum 20 kilo taşıyabiliyorsun toplamda 1 turda 160 kilo yük götürebiliyorsun, diğer tarafta 90 kilo kaslı ızbandut gibi adamlar onlarda 8 kişi ama onlar kişi başı 60 kilo taşıyabiliyor ve toplamda 480 kilo taşıyabiliyor ,sizde 8 kişisiniz ve o adamlarda 8 kişi sizin ve o adamların yaptığı iş miktarı aynı mıdır ? Teknolojide böyle bir şey işlemciniz yeni nesil işlemcilere göre daha az performans sergiliyor .

Sen şimdi diyelim 40 kilosun sıradan bir vatandaşsın ve senin gibi 8 kişi daha var yanında, kişi başı maksimum 20 kilo taşıyabiliyorsun toplamda 1 turda 160 kilo yük götürebiliyorsun, diğer tarafta 90 kilo kaslı ızbandut gibi adamlar onlarda 8 kişi ama onlar kişi başı 60 kilo taşıyabiliyor ve toplamda 480 kilo taşıyabiliyor, sizde 8 kişisiniz ve o adamlarda 8 kişi sizin ve o adamların yaptığı iş aynı mıdır? Teknolojide böyle bir şey işlemciniz yeni nesil işlemcilere göre daha az performans sergiliyor.

Anladım peki bu sistemle ne oynanır?

Yeni konular

Geri
Yukarı