RX550 sistemde oyun oynarken PC kapanıyor

Heineken aykut

Picopat
Daha fazla  
Thief Simulator, Internet Cafe Simulator vb. oyunlar oynarken PC aniden kapanıyor. İşlemci macununu değiştirileri bir ay oldu ve macunumu Cooler Master'dan aldım. Sorunu nasıl çözebilirim?
Sistem.
AMD RX550 2 GB.
AMD FX6350.
8 GB RAM.
450 watt Gold sertifikalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ekran kartının fanı dönmüyordü ve kablosunu kontrol ettim sonra test ettiğimde dönmeye başladı. FurMark programıyla yaptığım teste ekran kartı 76 derecede kaldı ondna sonra yaklaşık 1 saat Cities Skylines 1 saat Internet Cafe Simulator 2 oynadım ve Max 75 derece gördüm. Sıcaklıklar iyi mi?

Arkadaşlar ekran kartının fanı dönmüyordü ve kablosunu kontrol ettim sonra test ettiğimde dönmeye başladı. FurMark programıyla yaptığım teste ekran kartı 76 derecede kaldı ondna sonra yaklaşık 1 saat Cities Skylines 1 saat Internet Cafe Simulator 2 oynadım ve Max 75 derece gördüm. Sıcaklıklar iyi mi?
Hayır! Hiç normal değil.Çok garip.

90'ın üstünü geçmediği sürece sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı