RX550 Valorant DirectX 11 hatası

fuatkorkmazz34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

RX550 ekran kartım var, Valorant'ı açarken bu hatayı alıyorum.

Sürücüler güncel, DDU ile kaldırıp tekrardan yükledim yine bir işe yaramadı. Sebebi ne olabilir?

Dosya Ekleri

• rx.jpeg
    rx.jpeg
    66,7 KB · Görüntüleme: 69
Şunu kurup deneyin.

@Silinen üye Neden kızgın attınız?

"Direct X" kaç hocam?
Şunu kurup deneyin.

@Silinen üye neden kızgın attınız?

Hocam diğer arkadaşa atarken atmadım sanıp size de atmışım kusura bakmayın.

Bu hata genelde DX11 hakkında önünüzde yazılımsal veya donanımsal bir engel varken meydana geliyor. Ekran kartınız DX11 destekliyor, işletim sisteminiz güncelse bunu da eleyebiliriz. Önünüzde herhangi bir engel olmamasına rağmen bu hatayı alıyorsanız temiz kurulum yapmanızı öneririm.

Sizinle aynı durumdaki pek çok kişiyle tonlarca yöntem denedik, olmadı. Sadece temiz kurulum çözebildi. Sebebini tam kavrayabilmiş değilim ama durum bu. Riot teknik servisi bile bundan öteye gidemiyor.

Bu hata genelde DX11 hakkında önünüzde yazılımsal veya donanımsal bir engel varken meydana geliyor. Ekran kartınız DX11 destekliyor, işletim sisteminiz güncelse bunu da eleyebiliriz. Önünüzde herhangi bir engel olmamasına rağmen bu hatayı alıyorsanız temiz kurulum yapmanızı öneririm.

Sizinle aynı durumdaki pek çok kişiyle tonlarca yöntem denedik, olmadı. Sadece temiz kurulum çözebildi. Sebebini tam kavrayabilmiş değilim ama durum bu. Riot teknik servisi bile bundan öteye gidemiyor.
Yarın bir güzel format atayim o zaman.

Teşekkür ederim yardımların için.

Yeni konular

Geri
Yukarı