R5 3400G Valorant DirectX 11 hatası

Çağatayaa

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartı
Yok
İşlemci
Ryzen 5 3400G
Selamlar. Bugün DX11 hatası aldım Valorant oynarken. YT'den birkaç şey baktım fakat olmadı. Sistemim APU sistem. Sadece Valorant'ta bu hatayı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sürücüler ve Windows güncel mi?

Selamlar. Bugün DX11 hatası aldım Valorant oynarken. Yt'den birkaç şey baktım fakat olmadı. Sistemim APU sistem. Sadece Valorant'ta bu hatayı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada daha dün oyunu oynayabiliyordum ayarlardan baktım işlemcim DX12'yi de destekliyor sanırım yanlış anlamadıysam.

Destek konusunda sıkıntı olmaz. Ekran kartı sürücüsü veya Windows güncellemisi de olabilir. Bir de bir ihtimalle Vanguard sıkıntı yapabilir.

Windows için Ayarlar/Güncelleştirme ve Güvenlik bölümünden bakabilirsiniz. Ekran kartı için de Radeon Software üzerinden bakabilirsiniz.

1643992451258.png

Yeni güncelleme geldi yaptınız mı?

OC'yi niçin açıyorsunuz driveri yüklemek yerine.

PC yazmak istemiştim yanlış yazmışım :d
OC'yi niçin açıyorsunuz driveri yüklemek yerine.

Selamlar AMD Radeon'u indirirken 1603 hatası alıyorum biraz araştırdım antivirüs uygulaması varsa kapatın falan diyordu yaptım Windows güncellemesine baktım bilgisayarımda 1 tane güncelleme var onda da güncelleştirme başarısız hatası alıyorum normal midir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı