RX5500 sistem için 5300 TL nasıldır?

• Konuyu başlatan Mglr0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 1B
1615229770505.png

Hocam bunun gibi bir ekranmı gösterdi benim 1650 Super'de 4 GB 4 GB RAM ilave ediyor yetmediği durumlarda.

Eki Görüntüle 912939

Hocam bunun gibi bir ekranmı gösterdi benim 1650 Super'de 4 GB 4 GB RAM ilave ediyor yetmediği durumlarda.
Hayır başlattan çalıştıra giriyoruz ya ordan dx li bişi yazdı ordan gösterdi ayrıca elran kartı testi yaptı global sitelerden pc den baya iyi anlayan biriydi dediki bu ekran kartında sıkıntı var çok düşük fps sonra işte çalıştırdan yazıp baktı ki ekran kartı paylaşımlı

Hayır başlattan çalıştıra giriyoruz ya oradan DXli bir şey yazdı oradan gösterdi ayrıca elran kartı testi yaptı global sitelerden PC'den bayağı iyi anlayan biriydi dediki bu ekran kartında sıkıntı var çok düşük FPS sonra işte çalıştırdan yazıp baktı ki ekran kartı paylaşımlı.

Hocam muhtemelen sorun sadece driver ile ilgiliydi geçmiş olsun anlayan birisiymiş ve sizi dolandırmış diyebilriz.

Hocam ekran kartı paylaşımlı değil sattığınız adam sizi dolandırmış. Paylaşımlı ekran kartlarının kendi belleği olmaz.
Çalıştırda dxdiag yazıp baktık 4 gb video bellek gösteriyordu 4 gb normal . Ayrıca bunu göstermesi önemli değil zaten 1650 düz sisteme sahip olan kuzenimden 30 40 fps düşük alıyordum

Çalıştırda DxDiag yazıp baktık 4 GB video bellek gösteriyordu 4 GB normal. Ayrıca bunu göstermesi önemli değil zaten 1650 düz sisteme sahip olan kuzenimden 30 40 FPS düşük alıyordum.

Hocam bende GTA 5'te sıfır FPS alıyordum DDU ile sürücüleri yükelyip sildim yükeldim düzeldi ayrıca düz 1650 ile RX5500 XT karşılaştırmasında net 5500XT öndedir çünkü 5500XT 1650 Super rakibi.

Güzel dolandırılmışsınız. Üzgünüm ama. satacağınız her şey için dost bir bilen veya piyasa araştırması iyi yapın.

Geri
Yukarı