RX5500 XT benchmark sonucu

Huseyinatik

Hectopat
Daha fazla  
arkadaşlar yeni ekran kartıma furkmark üzerinden benchmark testi yaptım fakat elimde bu kartın benchmark verileri olmadığı için karşılaştırma yapamıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar sonucu değerlendirirse çok sevinirim. Aynı kartı olan arkadaşlarda sonuçlarını yazarsa çok yardımcı olmuş olurlar. Şimdiden teşekkür ederim. (ekran kartımda maalesef coil whine sorunu var)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı12.PNG
    Ekran Alıntısı12.PNG
    121,6 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bir sorun teşkil etmez dimi o? sizde kaç derece bağlantı sıcaklığı

Hayır aynı testi ben yaptım 66'ya 94 derece çıktı. 9-10 aydır Sapphire Pulse 5500 XT 8 GB kullanıyorum. Yüksek olan kartın en sıcak noktasını temsil ediyor, Furmark gibi kartı aşırı derecede zorlayan bir programda bu değer oldukça normal. Asıl bakman gereken düşük olandır bu da kartın işlemci sıcaklığı demek, oyunlarda vb. MSI Afterburner gibi programların gösterdiği sıcaklık odur zaten.

Hayır aynı testi ben yaptım 66'ya 94 derece çıktı. 9-10 aydır Sapphire Pulse 5500 XT 8 GB kullanıyorum. Yüksek olan kartın en sıcak noktasını temsil ediyor, Furmark gibi kartı aşırı derecede zorlayan bir programda bu değer oldukça normal. Asıl bakman gereken düşük olandır bu da kartın işlemci sıcaklığı demek, oyunlarda vb. MSI Afterburner gibi programların gösterdiği sıcaklık odur zaten.
Anladım hocam peki fortniteda epic ayarlarda 70 80 ets 2 de en yüksekde 100 120 arası fps alıyorum bu değerler bana biraz düşük gibi geldi ama sizde durumlar mmnasıl?

Geri
Yukarı