RX5600 XT Ryzen 5 2600 oyunda FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 11

OkanKarali0053

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Grafik
RAM
2x8 16 GB DDR4 Corsair 3000 MHz.
Ekran kartı
ASRock B450M Steel Legend.
Anakart
Asrock b450m steel legend
İşlemci
AMD Ryzen 5 2600
Merhaba arkadaşlar the Texas chain saw, Ready or Not, PUBG gibi oyunlarda normalde sorun yok ama birden effect ya da patlama ateş edilme kan gibi bir şey olunca drop oluyor videodaki gibi. Sizce sorun işlemcide mi darbogaz mi oluyor? Grafikler ultrada videoda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem özellikleri:
ASRock B450M Steel Legend.
AMD Ryzen 5 2600.
ASRock RX5600 XT OC 6 GB.
2x8 16 GB DDR4 Corsair 3000 MHz.
650v Sharkoon +80 Plus.

Konuyla alakasız ama o sıcaklıkları görünce ben olduğum yerde bayıldım. Sorunla alakasız o sıcaklıklara bir çözüm bulunmalı. Sisteme zarar verecek durumdalar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videodaki gibi sıcaklıktan olma ihtimali var mı videoda gayet iyi gibi ?

Konuyla alakasız ama o sıcaklıkları görünce ben olduğum yerde bayıldım. Sorunla alakasız o sıcaklıklara bir çözüm bulunmalı. Sisteme zarar verecek durumdalar.
İşlemci fanı olarak aşağıdaki resimdekini kullaniyorum kasa olarakta Rampage X-Core 3 4 fanli kasası mevcut 3 ön 1 arka şeklinde. Yanıyor 🔥

Dosya Ekleri

• IMG_20230821_025440.jpg
    IMG_20230821_025440.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 21

Bu videodaki gibi sıcaklıktan olma ihtimali var mı videoda gayet iyi gibi?

İşlemci fanı olarak aşağıdaki resimdekini kullanıyorum kasa olarak da Rampage X-Core 3 4 fanli kasası mevcut 3 ön 1 arka şeklinde. Yanıyor 🔥

Hocam kesin bir çözüm bulmanız şart.

Yeni konular

Geri
Yukarı