RX570 CS:GO FPS düşüşü

curtisbat

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba sorunum şöyle.
Sistemi ilk topladığımda CS:GO girdiğimde FPS'im DM de bile 180-350 arasıydı çşu an inanılmaz derecede düşük 90-170 arası değişiyor- ortalamasına bakınca da 130 gösteriyorç AMD sizde de böyle mi bilmek istiyorum- bu düşük FPS rekabetçi maçımda oluyor daha az kişi olmasına rağmen.
Ryzen 5 1600 AF.
RX570 4 GB.
16 GB 2400 RAM.
A320.
Sistem böyle çoğunuz diyebilir- belki işlemcin eski diye ama bundan önce aldığım FPS'leri de biliyorumç 1050 Ti'la bile daha fazla FPS alıyordum- şu an oynadığım oyunlarda önerisi olan varsa çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba sorunum şöyle.
Sistemi ilk topladığımda CS:GO girdiğimde FPS'im DM de bile 180-350 arasıydı çşu an inanılmaz derecede düşük 90-170 arası değişiyor- ortalamasına bakınca da 130 gösteriyorç AMD sizde de böyle mi bilmek istiyorum- bu düşük FPS rekabetçi maçımda oluyor daha az kişi olmasına rağmen.
Ryzen 5 1600 AF.
RX570 4 GB.
16 GB 2400 RAM.
A320.
Sistem böyle çoğunuz diyebilir- belki işlemcin eski diye ama bundan önce aldığım FPS'leri de biliyorumç 1050 Ti'la bile daha fazla FPS alıyordum- şu an oynadığım oyunlarda önerisi olan varsa çok iyi olur.

Termal macun yenilenmesi en son ne zaman oldu?

Hocam CMD yonetici olarak clstrin sfc/scannow yazip taramayı yaptirin, kayit defterinde bozuk dosyalar onarilir, sonra PC kapat AC bu sefer CMD'ye, winget upgrade --all yazip enterleyin sonra Y enterleyip yes, Windows gerekli guncellemeleri yapar, performansınızı yükseltir

Geri
Yukarı