RX570 düşük FPS

korsanplayer

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2.el aldığım Ryzen 5 2500X RX570 donanımlarını içeren sistemim aşırı düşük FPS veriyor ilk aldığımda bu tür problemler yoktu. Bu Adrenalin güncellemesini yaptım FPS düştü diye DDU ile kaldırdım eski sürümü kurdum Fortnite oyununda değil 200 fps lowda 100 zar zor oluyor 144 HZ monitör aldığımamı yanayım sürekli drop yemeye mi. Garanti var gönderebilirim.
Özelliklerim tam olarak şöyle
- RX570 4GB
- 8GB Vengaence 3000MHZ RAM
- Ryzen 5 2500x
- 120 GB SSD ve 1TB HDD
- 500W Gamepower PSU

Son düzenleme:
Driverlerin güncel mi ona bak ilk öncelik daha sonra sıcaklık değerlerine bak
Bir de Furmark testi yaptırabilirsin aldığın puanla aynı model muadilinin yakın olması lazım değerinin
Psu kalitesiz sıkıntı çıkarabilir

Dostum öncelikle güç kaynağının C4'ten farksız olduğunu söyleyebilirim. Sorununa gelecek olursak ; AMD tarafında yazılımsal sorunlar olabiliyor. Tavsiyem tek tek her driver sürümünü denemen ve sana en uygununu kullanman...

Dostum günceldi FPS değerleri yine düşük bende eski driverıma geri döndüm,
Dostum öncelikle güç kaynağının C4'ten farksız olduğunu söyleyebilirim. Sorununa gelecek olursak ; AMD tarafında yazılımsal sorunlar olabiliyor. Tavsiyem tek tek her driver sürümünü denemen ve sana en uygununu kullanman...
80+ PSU dostum çok kötü sistemler ile oyun oynadım bu sefer farklı.

Ramler 3000 MHZ de çalışmıyor şu an 2133 ondan kaynaklanıyor olabilir mi? Dostum mecbur olmasam C4 almam.
Şuan 3000 MHZ DE çalışıyor geri dönecegim.
Ramler 3000 MHZ de çalışmıyor şu an 2133 ondan kaynaklanıyor olabilir mi? Dostum mecbur olmasam C4 almam.
Şuan 3000 MHZ DE çalışıyor geri dönecegim.
Döndüm ve sistem stabil görünüyor sıcaklık değerlerini yarın paylaşırım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı