RX570 FurMark testi için 82 derece normal mi?

kaankya

Decapat
Selamlar, ikinci el bakıyorum alacağım kişi pek bilgili değil. Sürekli FurMark testi açtı. Yaklaşık bir 30-40 dakika FurMark testi yapıldı. Boşta 35 derece yük altında 1080P'de 82 dereceyi gördü. ROG STRIX model kutu falan her şey tam. Sizce normal midir? Kasası eski kasalardan, fan da yok ama yan kapağı açık şekilde test yaptı. Kasa kapağı açık iken en azından 76 falan olması lazım diye düşündüm ama sizin görüşlerinizi almak isterim.

edit:
161watt güç çektiğini görüyorum testte UV. tarzı işlem yaparak düşürülür sanki oyun neredeyse oynamıyorum bile 3 ay idare etmesi yeterli laptopa geçeceğim sonra eskiden de rx570 kullandığım için seviyorum bu kartı satan kişi kimlik dahi verdi öğrenci benle aynı yaşta.

Son düzenleme:
Hocam 82 çok sanki. Kaça anlaştınız? Kesinlikle alınmaz yani. Burada var VGA'sı çalışmıyor. Tam yükte 60 geçmiyor diyor MSI Armor.

MSI Armor eski kartım 77'ye çıkıyordu 4 fan mesh kasa ile ve tamamen sorunsuz kullanıyordum. Bu dediğim gibi eski plastik kasalardan satan kişi de öğrenci benimle aynı yaşta (19) kimlik vs. atıp A4 kağıda satışını yapıyorum diye imza bile doldurdu. 40 dakika test yapıldığını da tekrar belirtmek isterim bu tarz eski bir kasa içinde. Kutu içeriği Full. Fiyat 800E indirdim.

3 Ay idare etsin yeterli sonra laptopa geçeceğim.

Hocam 100+ liraya temizi bulursunuz. 82 derece ne demek biliyor musunuz kesinlikle uzun kullanılmış mining kartıdır.

Bütçem aslında 600 lira civarında bunu bulunca temiz gibi gözüktü bana biraz çıkayım dedim piyasada minimum 950 1050 civarında geziyor 600E R9 290X var bir de güç kaynağım Corsair CX750 buna da yeterli bunu da tercih edebilirim performans olarak eşit sayılırlar.

Geri
Yukarı