RX570 FurMark testi için 82 derece normal mi?

kaankya

Decapat
Selamlar, ikinci el bakıyorum alacağım kişi pek bilgili değil. Sürekli FurMark testi açtı. Yaklaşık bir 30-40 dakika FurMark testi yapıldı. Boşta 35 derece yük altında 1080P'de 82 dereceyi gördü. ROG STRIX model kutu falan her şey tam. Sizce normal midir? Kasası eski kasalardan, fan da yok ama yan kapağı açık şekilde test yaptı. Kasa kapağı açık iken en azından 76 falan olması lazım diye düşündüm ama sizin görüşlerinizi almak isterim.

edit:
161watt güç çektiğini görüyorum testte UV. tarzı işlem yaparak düşürülür sanki oyun neredeyse oynamıyorum bile 3 ay idare etmesi yeterli laptopa geçeceğim sonra eskiden de rx570 kullandığım için seviyorum bu kartı satan kişi kimlik dahi verdi öğrenci benle aynı yaşta.

Son düzenleme:
Selamlar, ikinci el bakıyorum alacağım kişi pek bilgili değil. Sürekli FurMark testi açtı. Yaklaşık bir 30-40 dakika FurMark testi yapıldı. Boşta 35 derece yük altında 1080P'de 82 dereceyi gördü. ROG STRIX model kutu falan her şey tam. Sizce normal midir? Kasası eski kasalardan, fan da yok ama yan kapağı açık şekilde test yaptı. Kasa kapağı açık iken en azından 76 falan olması lazım diye düşündüm ama sizin görüşlerinizi almak isterim.

Hocam mining bir kart olabilir. Hiç bulaşmayın 82 derece çok yüksek.

Hocam mining bir kart olabilir. Hiç bulaşmayın 82 derece çok yüksek.

Satan kişinin tam bir ev kullanıcısı olduğundan eminim o da 1 yıl önce başkasından almış ama bana da yüksek geldi bayağı bir.
ROG strixx bir model için fazla. Armor olsa anlayacağım. Kasanın modeli nedir?

Fotoğraflarda eski siyah plastik Casper tarzı kasalara benziyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı