Rx570 kaç sene kullanılır?

Forumlar da ki yorumlara güvenmeyin forumlar very low da Pubg veya CS:GO oynayıp insanlara ekran kartı tavsiyesi verenlerle dolu. Açık ve net olarak RX 570 2019 sonunda medium ayara 2020 de low a düşecek tıpkı geçen sene 1050Ti ye olduğu gibi. Zaten şu an bile sınırda hesabını siz yapın...

Forumlar da ki yorumlara güvenmeyin forumlar very low da Pubg veya CS:GO oynayıp insanlara ekran kartı tavsiyesi verenlerle dolu. Açık ve net olarak RX 570 2019 sonunda medium ayara 2020 de lowa düşecek tıpkı geçen sene 1050Ti ye olduğu gibi. Zaten şu an bile sınırda hesabını siz yapın...
Aynen dediğinize katılmaya başladım. Daha geçen sene GTX 1050 1050 Ti 1080P'de high ayarda çoğu büyük oyunu açabiliyorladı. Şimdi GTX 1050 low ayarda AC Odyssey açamiyor. Just Cause 4'ü oynamak neredeyse imkansız o kartla. Ve sadece bir yılda oldu bu değişim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@mustafa721 GTX 1050 iki oyunu da 1080p çözünürlükte +30 FPS rahatlıkla açıyor, yanlışınız var o konuda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@mustafa721 GTX 1050 iki oyunu da 1080p çözünürlükte +30 FPS rahatlıkla açıyor, yanlışınız var o konuda.

Sıkıntı burada işte, 30 FPS... Genel kullanımda akıcılık 60 FPS ile başlıyor.

GTX 1050 nerede RX 570 nerede GTX 1050 Ti dan üstün bir karttan bahsediyoruz HD 7970 bile hala bir çok oyunu medium low ayarlarda açıyor bu kart daha bir çok oyunu işlemci RAM yettiği sürece High ultra arası rahatlıkla oynatır bir 3 seneye kadarda Optimizasyon sorunu olmayan bütün oyunları rahatlıkla high medium ayarlarda oynatır. GTX 750 Ti ile hala bir çok oyuncu PUBG gibi sıkıntılı bir oyunu 60+ FPS bandında oynuyor HD 7970 ile keza öyle sizin bir karttan beklentiniz 10 Sene boyunca bütün oyunları Ultrada oynatması ise o işi çok beklersiniz tüketim topluluğuyuz hiç bir üretici size o kartı o kadar kullandırmaz kartın gücü yetse bile driver ile yavaşlatır yine sizi yeni kart almaya zorlar fakat bu kart standart bir kullanıcıyı 5 sene daha üzmeden götürür.

Aynen dediğinize katılmaya başladım.Daha geçen sene gtx 1050 1050 ti 1080 p de high ayarda çoğu büyük oyunu açabiliyorladı.Şimdi gtx 1050 low ayarda ac odseyi açamiyor.just cause 4 ü oynamak neredeyse imkansız o kartla.Ve sadece bir yılda oldu bu değişim.

Aynen öyle GTX 1050 Ti resmen medium-low kartı oldu, örneğin son oyunlardan AC Odyssey ve Shadow of the Tomb Raider da kart yerlerde sürünüyor resmen. Çok geriye gitmeye gerek yok daha geçen sene başlarında forumlarda GTX 1050 Ti'ı millet birbirine öneriyor uzun yıllar kullanılır yazıları tekrarlanıyordu. Ben her zaman söylüyorum bu forumlarda hangi ekran kartı tavsiye ediliyorsa onun bir üst hatta iki üst modeli alınmalıdır. Bu nedenle öyle RX 570 uçar kaçar diyenlerde dikkate alınmamalıdır...

Aynen öyle GTX 1050 Ti resmen medium-low kartı oldu, örneğin son oyunlardan AC Odyssey ve Shadow of the Tomb Raider da kart yerlerde sürünüyor resmen. Çok geriye gitmeye gerek yok daha geçen sene başlarında forumlarda GTX 1050 Ti'ı millet birbirine öneriyor uzun yıllar kullanılır yazıları tekrarlanıyordu. Ben her zaman söylüyorum bu forumlarda hangi ekran kartı tavsiye ediliyorsa onun bir üst hatta iki üst modeli alınmalıdır. Bu nedenle öyle RX 570 uçar kaçar diyenlerde dikkate alınmamalıdır...
Kesinlikle katılıyorumm :D daha bir ay önce 1050Ti low-medium kartı dedim adamlar abartıyorsun dediler. Alalı daha bir sene oldu çöp konumunda resmen. Hitman 2016 oyununu 1050Ti ile very low harici düzgün oynuyorum diyen bulsun beni. Rx 570 ben de çok istiyorum aslında ama 2 sene süre vermiyorum bile.

Arkadaşlar oyun sadece Ekran kartını ilgilendiren bir durum değil ki bunun işlemcisi RAMi bir çok etkeni var AC Oddysey mesela GTX 1050 Ti ile High ayarlarda oynadım gayet akıcı 60+ FPS ile gölgeleri kapatıyorsunuz oluyor bitiyor işlemci sömüren oyunlarda ekran kartının bir önemi yok ona bakarsanız BF serisini gidip dandik bir işlemci ile oynamaya çalışın bakalım PCyi sadece ekran kartı üzerinden değerlendirmeniz yanlıştır GTX 1050 Ti şuan güncel oyunları iyi bir işlemci ve RAM ile High ayarlarda gayet akıcı bir şekilde oynatır birazcık OC yaparsınız olur biter muhtemelen seneye de oynatır RX 570 3 Sene daha oynatır.

Ani FPS düşüşleriyle 35 FPS ve low da o oyunları oyna bakalım bir zevk aliyor musun?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı