RX570 marka seçimi

Isınmıyor kardeşim artık o olaylar eskide kaldı.
Kendim kullanıyorum kartı bellek hızına oc uygulayıp üstüne voltaj düşürdüm daha iyi oluyor ya tabii ki çıktığı değerler önemsiz sadece daha iyi şekilde kullanılabilir.
Armor serisinde kullanılan bellek markası nedir? Ve evet, Armor diğer modellere göre daha sıcak çalışıyor.
Bellek markasını bilmiyorum fakat değerleri yüksellttiğimde hiç bir bellek hatası almadım hwinfo dan kontrol ettim stress testleri yaptım bellek hızını arttırıp voltajı düşürmeme rağmen çok çok daha yüksek sonuçlar aldım ısınması da düştü bellekleri kaliteli diyebilirim. Benim kartım 580 armor oc 8gb.

ASUS ROG STRIX tercih edin. Sapphire'in malzemesi pek kaliteli değil, ilk hissiyatının kötü olduğunu birçok konu altında gördüm. Sapphire alınacaksa Nitro+ SE tercih edilmeli ki RX570 için yok diye biliyorum. MSI Armor kronik ısınma sorununa sahip. 200lira daha verip adam gibi ısınmayan kart alın hem uzun kullanın hem içiniz rahat etsin.

ASUS ROG STRIX tercih edin. Sapphire'in malzemesi pek kaliteli değil, ilk hissiyatının kötü olduğunu birçok konu altında gördüm. Sapphire alınacaksa Nitro+ SE tercih edilmeli ki RX570 için yok diye biliyorum. MSI Armor kronik ısınma sorununa sahip. 200lira daha verip adam gibi ısınmayan kart alın hem uzun kullanın hem içiniz rahat etsin.
Arkadaşa katılıyorum bütçeniz varsa strix modelini tercih ederseniz ama şuan ki olduğumuz dönemde 200 tl de cebinizde kalabilir iki türlü de uzun uzun kullanırsınız sonra satarsınız zaten.

@serkanyoruk92 komik olan ne? Sapphire'in plastik yığını olduğu yalan mı? Isınması yalan mı? 75 derece çok mu iyi sıcaklık? Sapphire kullananlar kart patlamadığı sürece sorun yok diye düşünüyor herhalde.

@serkanyoruk92 komik olan ne? Sapphire'in plastik yığını olduğu yalan mı? Isınması yalan mı? 75 derece çok mu iyi sıcaklık? Sapphire kullananlar kart patlamadığı sürece sorun yok diye düşünüyor herhalde.

Sapphire markasına bir şey demedim zaten, MSI Armor modeli ısınıyor demeniz saçma ne kadar kullandınız kartı acaba :D

Sapphire markasına bir şey demedim zaten, MSI Armor modeli ısınıyor demeniz saçma ne kadar kullandınız kartı acaba :D.

2 Gün kullanıp değiştirdim. Direkt iade ettim. Zaten ısınmasını da bekliyordum. Diğer kullanıcıların yorumlarını da okursanız anlarsınız zaten. 200lira vermeyip daha az ömürlü kart almak çok saçma.

Rx 580den 570 e geçmiyorum arkadaşa alıcam bütçemiz 570 e uygun en performanslı serin çalışan strix olduğu icin onu alıcaz teşekkürler ama Asus dual rx 580 4 GB oc ben kullanıyorum oyunlarda dediğim gibi 63 ile max 77 derece ama kasayı nereye koyduğumu da iyi okursanız sevinirim denememe göre baya fark ediyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı