RAM marka seçimi

Hi-Level, XPG gibi markalara ben bir türlü ısınamadım. Ama Kingston ve Corsair öneririm.
Hi-Level zaten çöp de XPG markasını nasıl ısınamadınız? Aynı kefeye koyulacak markalar değil.

Marka değil de içerisinde kullanılan bellekler önemli. Corsair; Samsung ve Micron kullanıyor. Artık Samsung kullanıyorlar. Kingston zaten çok iyi marka, Crucial'de alınabilir. RAM'ler bozulmuyorlar zaten düzgün marka alındıktan sonra. Corsair'de ömür boyu garanti sunuyor. Gskill'de alabilirsiniz.

Ben Corsair Vengance LPX modellerini kullanıyorum.

Kingston HyperX tartışmasız bana göre.

Hi-Level zaten çöp de XPG markasını nasıl ısınamadınız? Aynı kefeye koyulacak markalar değil.

Marka değil de içerisinde kullanılan bellekler önemli. Corsair; Samsung ve micron kullanıyor. Artık Samsung kullanıyorlar. Kingston zaten çok iyi marka, Crucial'de alınabilir. RAM'ler bozulmuyorlar zaten düzgün marka alındıktan sonra.

Bilmem, piyasaya çıktıklarından beridir kullanıcıları görünüşleriyle aldatıyormuş gibi bir his kapladı içimi. Çok süslü püslü :).

RAM'lerde marka onemli değildir. Onemli olan MHz'sidir. O yuzden butcen varsa iki tane 2666 MHz RAM alabilirsin. Ama illa marka diyorsan Kingston oneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı