RX570 MSI Armor 8GB vs Sapphire Pulse OC

pridestalkerr

Decapat
Yeni bir bilgisayar alacağım fakat ekran kartında kararsız kaldım. Sapphire RX570 Pulse OC 4GB modelini alacaktım fakat baktığımda 100 TL farkla MSI Armor RX570 8GB modeli vardı hangisini almalıyım? Başka modeller önermeyin İtopya'dan alacağım için bu 2 model arasında kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Msi modelinin soğutması bir tık kötü, RX570 8GB Vram'i işleyebilecek bir kart değil ama kasanızın modelini yazarsanız daha iyi olur. (Hava akışı iyi ise neden Msi almayasanız):)

Msi modelinin soğutması bir tık kötü, RX570 8GB Vram'i işleyebilecek bir kart değil ama kasanızın modelini yazarsanız daha iyi olur. (Hava akışı iyi ise neden Msi almayasanız):)
MSI Armor modelini alırsam kasa:Cooler Master MasterBox MB520 500W 80 Plus USB3.0
Sapphire Pulse OC modelini alırsam kasa:Sharkoon TG4 RGB USB3.0 4xRGB Fan Temperli Cam ATX Gaming Kasa

Pulse kullanan birisi olarak soğutmasının iyi olduğunu söyleyemem. Kullananlar nitro nun daha iyi soğutma performansının olduğunu söylüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı