RX570 R5 2600 sistem alınır mı?

egedu2

Hectopat
Arkadaşlar beni üniversiteye kadar idare etmesi için bir PC alacağım fakat çok pahalı olduğu için 2.el e yöneldim.
Steam PUBG Forza Horizon gibi oyunları oynayacağım Forza'yı high PUBG Valorant gibi oyunları Very Low da oynayacağım bu sistem yeterli olur mu ?Armor RX570 4 GB. Ryzen 5 2600 16 GB RAM 3200MHz.

Şuanda tüm oyunlara yeter o sistem. Sana ilerde ilk sorun çıkartacak parçaysa ekran kartı olur. 1-2 yıl daha tüm oyunları oynatır, bazıları low bazıları high ayarda olur ama genede bir şekil oynatır.

Arkadaşlar beni üniversiteye kadar idare etmesi için bir PC alacağım fakat çok pahalı olduğu için 2.el e yöneldim.
Steam PUBG Forza Horizon gibi oyunları oynayacağım Forza'yı high PUBG Valorant gibi oyunları Very Low da oynayacağım bu sistem yeterli olur mu? Armor RX570 4 GB. Ryzen 5 2600 16 GB RAM 3200MHz.

High'da bile açar.

Steam PUBG Forza Horizon gibi oyunları oynayacağım Forza'yı high PUBG Valorant gibi oyunları Very Low da oynayacağım bu sistem yeterli olur mu? Armor RX570 4 GB. Ryzen 5 2600 16 GB RAM 3200MHz.

Sistem iyi. Ama PSU, anakart markası ne? Ve fiyat kaç lira?

Geri
Yukarı